Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez túl sok nő ennyi idősen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez túl sok nő ennyi idősen?

Figyelt kérdés

20 éves a srác, tényleg jól néz ki, vonzó jelenség, de szerintem túl sok nővel volt együtt. Szerintetek?

Elvesztette a szüzességét 16 évesen, az 1 csaj.

Utána lett egy hosszú kapcsolata, az 2.

Utána futó kapcsolat, az 3.

Aztán egy másik futó, de kb. fél éves szexkapcsolat, az 4.

Most is van egy barátnője, de vele még nem feküdt le, az majdnem 5.

Szerinted sok?


2014. márc. 23. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még nővel nem volt együtt, inkább lányokkal. Nem olyan sok, de ez relatív. Ha nem te vagy a fiú, és van barátnője, akkor nem mindegy neked?
2014. márc. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, inkább lányokkal, igaz. :D
2014. márc. 23. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:
A barátomnak több volt:) és csak 15.:)
2014. márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam már 4 csajjal 20évesen+1el petting, már hogy lenne ez sok?
2014. márc. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy srácnak és férfinak nincs az a szám ami sok lenne, ez csak a csajoknál számít!
2014. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy sok. Teljesen normális. Én 23 vesen 8 férfival voltam, hogy lenne már sok?
2014. márc. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!