Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Játszik velem?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval.Nagyon sokat találkoztunk,beszélgettünk.Amikor vele voltam minden problémámat elfelejtettem...Úgy kezelt mintha a barátnője lennék..Nagyon szerelmes lett belém,de én nem akartam elsiettetni a dolgot,hogy komoly kapcsolatba kezdjünk..Kezdett egyre jobban megtetszeni.Suliban udvaron voltam,és az a fiú elkezdte ölelgetni az egyik lányt.. Rettentően rosszul esett...Egész nap sírtam...Többször is kihasználta az érzéseimet...Nagyon jó barátok voltunk,aztán szerelmesek egymásba,de a szerelmem iránta kihűlt.

2014. márc. 23. 14:29
 1/5 anonim válasza:
hagyd a srácot lesz jobb:)
2014. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A katyvasz alapján, amit leírtál, szerintem megérdemelted. A srác beléd szeretett, úgy viselkedtetek, mintha már rég járnátok, te meg közölted vele, hogy lassítsatok, nem akarsz még tőle semmit jóformán. Ezután érthető, ha megbántottad, és inkább keres valaki mást. Te játszottál az ő érzéseivel, és nem fordítva; és még mindig neked áll feljebb...
2014. márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:köszönöm:)

2.Háát,mondtam az elején neki,hogy nem szeretnék semmi komolyat,csak ő viselkedett így..És az a csaj az exe.

2014. márc. 23. 14:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem értem. Ha jelezted, hogy nem akarsz semmi komolyat, azzal lényegében elutasítottad őt, ezután szíve joga, hogy az exével kerülnek-e újra közel egymáshoz, vagy akárki mással. Szerintem egyáltalán nincs okod kiakadni, nem játszik veled, hanem egyszerűen tök jogosan továbblépett.
2014. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom,de hát azt nem értem,hogy mi értelme annak,hogy szakít az exével,odamegy hozzám,elutasítom,aztán visszamegy hozzá?o.o
2014. márc. 23. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!