Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira hianyzik valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hianyzik valaki mellolem, hogy mar nem birok magammnal. Ezt nem arra ertem hogy leszeretnek fekudni valakivel, hanem egy olyan fiura akivel mindent megtudnek beszelni. Hol keressek egy olyat? Talan letezik egyaltalan?

Figyelt kérdés

Mert az van hogy ha kozeledig egy fiu hozzam,az biztos h leakar fektetni,es hat ha nem fekszem le vele akkor k_rva vagyok,es ha lefekszem akkor is K_rva vagyok:(,pedig nem volt annyi fium akivel lefekudtem volna,es megis.Segitsetek ha tudtok.


"egy 15 eves lany"


2009. dec. 16. 18:14
 1/9 X. Maté ***** válasza:
100%

Mivel 15 éves vagy furcsa lenne ha sok palival lettél volna már együtt.


Egyébként NEM LÉTEZIK OLYAN FÉRFI, AKI NE AKARNAK 1 JÓT DUGNI!Ahogy a nők is akarják, csak sajnos kevesebbet :(


Akkor nem leszel k*va, ha azzal fekszel le akit szeretsz.

És sok olyan fiú van, aki szeret lelkizni a csajával...

2009. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
koszi:)
2009. dec. 16. 18:19
 3/9 A kérdező kommentje:
Ok,tudom h nem letezik de akkor is akad itt vlki olyan akivel el is lehet normalisan beszelgetni?mert en nem tudom hol keressek:(mar mindenutt probaltam,de semmi hiaba..
2009. dec. 16. 18:25
 4/9 anonim ***** válasza:

rossz helyen keresel?:D amúgy barátnőmmel van amikor én is leállok lelkizni, és ugyanez fordítva, remekül megértjük egymást, igaz már 4 év az 4 év:D de nem ez a lényeg, várj és majd megtalálod azt, akit keresel(:

18/F

2009. dec. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Hmmmm én itt ribancszagot érzek, nem volt még olyan sok fiú akivel lefeküdtél volna?

15 évesen elég 3-4 és már ribancnak néznek:)

Szal ezek után ne csodálkozz ha csak dugni akarnak:)

Bemutatkoztál szépen:)

2009. dec. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 X. Maté ***** válasza:

Az előbb írtam, hogy 15 vagy jó h nem feküdtél le sok palival, ha most te online kezdenél partnert keresni ezek sülnének ki belőle:


-"ratyi" palit kifogsz

-csak szexért megy valaki

-táv kapcsoltak :S

-átvernek


Csak személyesen ismerkedj! 15 éves vagy még szinte nem is éltél :) Ráérsz még megtalálni "a nagy őt". Szórakozz, éld ki magad aztán jöhet "a nagy ő"!

2009. dec. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ribanc vagyok,ha irtam ?????//akkor talan mindenki ribi aki ir ide?
2009. dec. 16. 18:47
 8/9 anonim ***** válasza:

velem el lehet beszélgetni :)

de ha csak beszélgetni akarsz és semmi komoly akkor ne irj privit

amugy irhatsz (:

2009. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi utolso :)irtam is;)):P
2009. dec. 16. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!