Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg egy fiúval, hogy egyáltalán nem érdekel, ha már mondtam neki, de nem fogja fel?

Figyelt kérdés

miután megismerkedtünk sokszor beszéltünk, de én csak barátként tekintettem rá. Amikor észrevettem, hogy többet is akar, megmondtam neki, hogy ne haragudjon, de én nem szeretnék tőle semmi olyat, de nem értette meg. Mostanában kerülöm is, mert amint olyan helyzetben vagyunk, akkor ölelget, meg hozzám bújik, én pedig elhúzóckodok tőle és mondom neki, hogy légyszíves ezt ne. A helyzeten ront, hogy nekem a barátja tetszik, akivel úgy tűnt, hogy alakul köztünk valami, de úgy látszik, hogy ilyen "férfibecsületből" inkább nem próbálkozik nálam a barátja miatt.


18/L


2011. nov. 10. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Hehehehe:D De szupi. Ez van! Minden emberrel megesik az, hogy nem lehet azzal akit szeretne! Ezt meg te fogd fel!:)
2011. nov. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne barátkozz vele. Vannak, akik ezt is bátorításnak veszik, és ennek fényében csak kacérkodásnak, ha elküldöd őket a francba.
2011. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj El Innen El Légyszíves! :D:D:D:D
2012. júl. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!