Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogja fel, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogja fel, hogy nem akarok vele ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem jött be egy férfi (32 éves) ismerkedési stílusa, megírtam neki, hogy ne haragudjon, de még mielőtt bele élné magát, és jobban elmélyednénk az ismerkedésben, most hagyjuk abba, mert nincsenek közös pontok, stb... és nagyon nem tudott lekötni amiket írt,egyszerűen unalmas volt. Utána még szidott pár mail-ben, és a végén letiltottam. Most új mail címről írt, hogy ha lenyugodtam, ad nekem egy esélyt ( amire nem értem miért lenne szükségem), és akkor megbocsájt, ismerkedhetünk tovább. :/ :/ o.O 27 N
2013. aug. 8. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
ignoráld. sajnos vannak ilyen hülye barmok.
2013. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy összejöttél valakivel. Köze meg nincs hozzá, hogy kivel, aztán csókolok. Kalap-kabát. Ha meg nem tetszik neki valami, akkor nyugodtan forduljon a panaszával a falhoz.
2013. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki, hogy ha nem ír több e-mailt és nem jelentkezik semmilyen módon, valamint elfelejt téged, akkor te is megbocsátasz.
2013. aug. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert lehet, hogy évek óta te vagy neki az első...

De ez szánalmas jellem, ha valaki ennyire rámenős :S

Velem nem akarsz ismerkedni? :DD

27/F

2013. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Amélia:) ***** válasza:
mindig meglepődök, hogy mekkora gyökerek vannak...:/:D szerintem leáll, ha nem válaszolsz
2013. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne válaszolj rá. had írjon csak. ne írj neki semmit vissza.
2013. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!