Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg?

Figyelt kérdés
Hogy győzhetném meg a szüleimet arról, hogy hadd aludjak a barátomnál? 17 éves lány vagyok, de nem eleinte még annak sem örültek, hogy párkapcsolatom lett. Már 10 hónapja együtt vagyunk, de ők még azt sem akarják megengedni, hogy délután felmenjek hozzájuk. Sőt, ha azt mondom, odamegyek, nem engednek el... Szerintetek? :\17/L
2014. márc. 23. 22:49
 1/5 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok, de nem eleinte. Nem nélkül akartam, bocsánat.
2014. márc. 23. 22:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem látok sok esélyt erre ha még délután sem akar elengedni. Nálam az volt hogy ha nem mehetek én akkor legalább a barátom hadd jöjjön, akkor a szülők is nyugodtabbak, szem előtt van a gyerek, de mégsem kell egész nap lesni őket. :D

A szülők nem fogják fel hogy ami este megtörténhet, az ugyanúgy megtörténhet nappal is...

Mindenre megoldás lehet egy kiadós beszélgetés, valahogy csak ki lehet bírni. Ha nem sikerül akkor meg nem történik semmi. May még mindig nem mondod meg hogy hozzá mész. :/

2014. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Féltenek.:) Én azt mondanám, hogyha azt szeretnénk csinálni akkor megoldanánk ottalvás nélkül is. Esetleg kérd meg hogy beszéljenek a párod szüleivel.
2014. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) igazából nem is csak AZÉRT, hanem, mert jó lenne úgy elaludni, hogy ő átölel :\
2014. márc. 23. 22:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Én igazából nem tudok túl sok tanácsot adni, csak annyit, hogy tedd azt, amit szeretnél. Velem is ez volt/van, csak nem ennyire durván. Nálam majdnem a legelejétől belátták, hogy hiába tiltják, nem mennek vele semmire. És komolyan mondom, a világ egyik legjobb dolga a pasid ölelő karjaiban elaludni. Részvétem a szüleid miatt, komolyan.

18/L

2014. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!