Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit már régebb óta szeretnék elhívni randira. Tehát én már kérdeztem is tőle, hogy mizu... csak akkor kitért a válasz elől mindig.

Most viszont amikor utoljára kérdeztem, azt mondta egyszer úgyis eljön velem randira, csak győzzem meg.

Hát ez elég érdekes válasz volt. Meg hogy mit is értek én randi alatt :D ... Na erre most mit mondjak ? :D


24 F


2014. márc. 23. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ez veszett ügy.
2014. márc. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy éretlen hülye. Hagyd a p***ba.
2014. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És többször el is hívtad? :)
2014. márc. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
h "győzd meg"?! WTF?! mintha vmi kegy lenne... hagyd a fenébe...
2014. márc. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak szívat, hagyd a francba, és keress mást. Nehogy már pitizz neki, ha kéreti is magát valaki, de komolyan gondolja, akkor kb. 2. hívásra úgyis elmegy. Elég gyerekes a viselkedése ennek a lánynak, ne ilyenekkel foglalkozz, nem ér annyit az egész.
2014. márc. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tehát randihely esetleg ? :D Már meggyőzni nem kell :D illetve csak nem értünk rá kölcsönösen... könyvelő félék lennénk ugye és zárás volt.
2014. ápr. 8. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!