Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért kell folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért kell folyton rondának nevezni egy fiút, most komolyan ennyire ronda nektek szinte minden fiú vagy csak én vagyok ennyire ronda?

Figyelt kérdés
Már az öngyilkosságon is gondolkodom, szörnyű úgy élni, hogy én kíváom a lányokat, ők meg csak rondának tartanak, kinevetnek, kicsúfolnak és úgy néznek rám, mintha valami rossz szörny lennék.
2014. márc. 24. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem a lányok a te ellenségeid, hanem Te saját magad. A saját önbizalomhiányod fog kinyírni, ha nem teszel ellene, nem a nők.
2014. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az első elmondott mindent. Milyen lányokkal kezdesz? 10/10-esekkel? Akkor ne csodálkozz. Mindent megteszel magadért? Kihozod magadból a maximumot? Beleteszel miindent az életedbe? Munka, tanulás? Könnyű a lányokra fogni a nyomorodat.
2014. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem értem, tök lelkes voltam, de amint meglátták aképem elkezdtek csúfolni, hogy ronda vagyok vagy randiztam lánnyal és egyszerűen mire hazaértem már letiltott fb-ről. Nem értem miért ennyire fontos a külső. De úgy látszik én valami ritka ronda srác lehetek. :(
2014. márc. 24. 17:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne gondolj az öngyilkosságra ,mert butaság! Biztos ,nem vagy ronda. Ha esetleg a külső nem annyira megnyerő attól még a belsőd lehet az ,szóval minden lány nem mondhatja azt ,hogy ronda vagy. Egyszerűen az ,hogy azt mondják ronda vagy valamiből kiindulhatott szerintem. Lehet okos ,tehetséges vagy és ezért keresnek rajtad negatívumot . De ne csüggedj mert azok a lányok akik ezt mondják éretlenek ,hogy csupán a külsőségek érdeklik őket! :)
2014. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos megint vmi nyomorék csajjal kezdtél. Kezdj normálisokkal. Szerinted a nők nem kapják ezt meg? Engem is rondáztak már le, pedig nem vagyok az. Valakinek emg gyönyörű vagyok. Enyni.
2014. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2-es, akkor sem értem miért kell lerondázni, megsérteni valakit, aki nem ártott semmit sem annak a lánynak, csak ronda!
2014. márc. 24. 17:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha meg letiltanak fb-ről ,gyerekesek!! Hány éves vagy? (csak ,hogyha 12 lennél a letiltós dolgot nem csodálnám :D )
2014. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy engem minden lány rondának nevez, mindegy hogy néznek ki, a kövértől a vékonyig, a magastól az alacsonyig, az okostól a butáig, mindig kiluykadna oda, hogy ronda vagyok. De az fáj, hogy szinte élvezettel csúfolnak, bántanak, teljesen ismeretlen lányok többnyire.
2014. márc. 24. 17:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nem szabad ennyire mimózának lenni! Tudod mennyi pofont, bántást, sértést kap az életben egy ember? Igen,a szép emberek is. Ha mindenki magára venné, minden 2. ember öngyilkos lehetne. Minek? Nem mindegy más mit mond? Magaddal légy békében, az a lényeg.
2014. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 12-nek tippelek. Szólj anyukádnak, ha a suliban bántanak.
2014. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!