Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Szerintetek szeret, vagy csak barátként gondol rám?

Figyelt kérdés

Előre bocs, hogy hosszú lesz :D.

Na szóval:

A sráccal egy osztályba (általános 8. o.)járunk. Az osztályba természetesen jár egy nagy K, és egy "szép szőke lány". Én amolyan, nem tökéletes alakú de mások szerint nagyon szép lány vagyok. A fiú aki tetszik szintén nem nagy szám, de az osztályba ő a leghelyesebb. Sajnos már járt a K-val, és ez egy kicsit elszomorít, de már vége a dolognak és azt mondja már nem tetszik neki, de én valahol mélyen tudom, hogy még mindig a hormonjai vezetik, ahogy a többi fiút is :(, de ezt a lányt már tényleg mindenk csak kihasználja.

Együtt járunk haza, és sokat szoktunk beszélni. Én próblom küldeni feléje a "jeleket" és elég feltőnően, de még nem vette. Nagyon sokat szoktunk egymás szemébe nézni, és sokszor látom, ahogy órán néz. A bizalom jó köztünk, és megbízik bennem. Voltak már olyan pillanataink,amit nem tudok hova tenni (pl.:úgy beszélt velem, hogy a többi lány minket figyelt minden szart kitalálva kettőnkről, és ő ezt tudta, és élvezte hogy a többiek,úgymond arról találgatnak, hogy most van-e köztünk valami , szorosan mellém ült, aztán állt , hátulról átölelve a válamra téve az állát állt, stb.).

Általába összeveszünk a nagy egóm miatt:D mondok neki dolgokat, amiket nem gondolok komolyan, és természetesen bevágom a durit idiótaságok miatt, amik általában féltékenységből indulnak, és mindig bocsánatot kér, még ha nem is ő a hibás. De remélem, azért tetszem neki, és ráadásul tökre jóban vagyok a haverjaival, és ő is a barátnőimmel .


Na szerintetek van esély egy kapcsolatra vele?


2014. márc. 24. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Eredj innen...
2014. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen az a szőke lány, de hogy Te sem vagy egy angyal, az is biztos.
2014. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Énis voltam hasonló helyzetben, bár nekem általánosban nem jött össze, mert túl félénk voltam, vagyok is.

Véleményem szerint van esély párkapcsolatra :)

2014. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Friendzóne
2014. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!