Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is így érzitek ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is így érzitek ezt?

Figyelt kérdés

Elfogadom és aláírom, hogy a legtöbb fiatalnak kell a segítség, de szerintem ez már túlzás ami itt megy. Sokszor már nem tudom honnan összekaparni az államat a hülyébbnél hülyébb kérdésektől. Érzi ezt más is így?

Másrészt nem értem ezt a iszonyatos önbizalom hiányt amit itt látok a fiúktól, és lányoktól ti mit gondoltok erről, mi lehet az oka?



2014. márc. 24. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Ide azok jönnek, akiknek segítség kell, ezért gondoljuk soknak. Akinek nincs baja, nem tesz fel segítségkérő kérdéseket, de szerintem ez egyértelmű.

Plusz bárki regisztrálhat, kicsi a kerítés... :)

2014. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sokszor láttam, és olvastam privát üzenetbe, hogy inkább "trollkodni" járnak ide.
2014. márc. 24. 21:12
 3/9 anonim ***** válasza:
A kérdések fele kamu... Az önbizalom hiány meg szerintem egyrészt velejárója a tinikornak, másrészt pedig a média is közrejátszik a dologban.
2014. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki trollkodni jár ide, az meg élettelen. Kiír kamu kérdéseket, és erre örül? Azoknak nem önbizalomhiányuk van, hanem intelligencia. :D
2014. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 miért gondolod, hogy a médiáé is ?
2014. márc. 24. 21:16
 6/9 anonim ***** válasza:
igen én is érzem
2014. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a szép, vékony, nagy mellű nőket ill az izmos jóképű férfiakat mutogatják a reklámokban, TV sorozatokban stb.
2014. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy túl sok az agymosott, agyhalott ember. A legtöbb egy tök egyszerű szót nem tud leírni helyesen és sajnos ez egyre rosszabb lesz. Ez nem csak itt, hanem mindenhol érezhető. Butul a társadalom, de nem gyengén! Cirkusz kell a népnek sajnos... Sokszor elgondolkodom, hogy vajon mi a fenét keresek én itt, ennyi agyhalott között o.O Van néhány értelmes ember és kérdés, de a 80%-a gáz, főleg ebben a kategóriában.
2014. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Arra nem gondoltatok, hogy szülōk is tehetnek róla? Szerintem igen, mivel meg kellett fogni volna valahogyan azt a kis troll ivadékot, hogy ne itt élje ki a vágyait.

Oké, a médiát aláírom tényleg hibásak, de nekik is meg kell élni valamibōl.

Romlott ez a világ.

2014. márc. 24. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!