Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manoka21_ kérdése:

Lányok mit érez?

Figyelt kérdés
meg ismerkedtem nem rég egy fiúval barátként indultunk de mind a ketten bejöttünk egymásnak,mindig van közös témák nincs nálunk kínos csend sem, telt az idõ és le is feküdtünk egymással,nem is egyszer. de mikor oda került a téma hogy mi ketten azt mondta nagyon jól érzi magát velem és a szex is nagyon jó de mégsem akar párkapcsolatot velem ugyan úgy találkozunk, mondtam neki akkor legyünk barátok de õ azt mondta hogy mi nem tudunk barátok lenni mert õ nem tud így nézni rám. és újra találkoztunk pár napja, és azt mondta nekem,hogy nem tudja mivan vele,de mikor utoljára együtt voltunk úgy érezte hogy mi egyek vagyok és hogy összeillünk meg hogy menyiszer irni akart hogy találkozzunk.azt mondta azért nem akar velem komolyabbat mert nem érezz irántam ugy komolyabbat és hogy nem akar velem köcsög lenni mert én mindig jó voltam hozzá. de ezt hülyeségnek tekintem aki nem érezz semmi nem mondd r ilyeneket ti mit gondoltok?

2014. márc. 24. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szépen kihasznált, csak szexre kellesz neki.
2014. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen. egyszer kihasznált, rájött, és mivel bír Téged, ezért nem akar többszőr megfektetni. Fogadd el, bár szerintem lehet hogy majd talán beléd szeret... De lehet nem. Ha sokáig nem lesz semmi szerelem, NE álmodozz! (mellesleg tedd féltékennyé ;) az mindent !elárul!) ;)
2014. márc. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát az az igazság lányok, hogy nemrég együtt voltunk megint és akkor mondta ezeket. meg nekem most barátom lett, és irta mikor taliztunk hogy sokszor rámirt volna de láttam a barátom milyen hivatkozásokat tett ki nekem és ez szarul esett neki de nem irt :)
2014. márc. 25. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!