Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, fiúk, érez valaki...

Lányok, fiúk, érez valaki hasonlóképp? Vannak itt magányos, szomorú emberek, valaki beszélgetni privátban?

Figyelt kérdés
Egy magányos, csúnya fiú vagyok, akinek még sosem volt barátnője. Minden a felszínes társadalom miatt van, sehol egy lány, aki elbírná fogadni a külsőmet. Minden megvan ahhoz, hogy ne tudjanak hozzám vonzódni. Én már mindenféle lánynál próbáloztam, olyanoknál is, akik egyáltalán nem vonzottak, mert gondoltam, talán ők jobban elnézik a szörnyű külső adottságaimat, de tévedtem.
2013. jún. 3. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én qrvajól nézek ki és sikeres vagyok a lányoknál. Gondolom ez nem vigasztal téged kérdező, de gondoltam eldicsekszem vele.
2013. jún. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én nem vagyok helyes de mindig volt barátnőm... ha kiléptem egy kapcsolatból 1-2 héten belül volt másik... és nem csúnya lányok hanem gyönyörüen szépek.. a mostani barátnőm őrülten szerelmes belém és okos és a legszebb a világon... nem nincs se pénzem se semmim... csak jó szövegem. ennyi
2013. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző milyen kedves személyiség, hasonló jókat kívánok neked mint ami a kérdezőnek szokott járni :D
2013. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mmint az első
2013. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
annyira nem birom az ilyet
2013. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet.
2013. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha gondolod írhatsz. szívesen beszélek veled:)
2014. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!