Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemea így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemea így kapcsolatot kezdenem?

Figyelt kérdés
Most ismerkedek egy sráccal, nagyon jól kijövünk, hasonlítunk egymásra mi is és a világnézetünk is. Vicces, laza, de ugyanakkor romantikus és törődő, pont, amilyen nekem kell. Belé tudnék szeretni idővel, biztos vagyok benne. A bökkenő viszont az, hogy én már egy éve szerelmes vagyok valakibe. Arról a srácról már rég lemondtam, és bár biztos vagyok benne még mindig, hogy ő lenne a teljesen tökéletes számomra, tudom, hogy nyilván nem lesz ebből soha semmi. Viszont azt is tudom, csak akkor fogok kiszeretni belőle, ha adok másnak esélyt... illetve magamnak is, hogy másba legyek szerelmes. Ha arra vármék, hogy elmúljon, sosem lenne más pasi az életemben, mert magától nem fog elmúlni, az tuti. Szerintetek így érdemes összejönni ezzel a másik sráccal?
2014. márc. 25. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha rég lemondtál, hogy lehetsz szerelmes? Ez ellentmondásos.


Ne légy pofátlan, hogy másra vágy, ő rá nem, de még is azt mutatod neki, hogy ő rá vágysz.

Tisztázd magadba mit akarsz. A srácnak sem esne jól, ha ilyen érvek mellett "fogadnád" el magad mellett...

2014. márc. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lemondtam róla, tehát már nem küzdök, nem küldök jeleket, nem csinálok semmit, mert tudom, hogy nincs értelme, őt nem érdeklem. Viszont ettől még szeretem.
2014. márc. 25. 01:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tisztességes a fiúval szemben.
2014. márc. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!