Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözzünk a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözzünk a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Első barátnőm, de úgy döntöttünk, hogy inkább felújítunk egy házrészt náluk és abba költözünk minthogy albérletre költsünk. Az albérlet díja évi 400 ezer lenne + rezsi. Ennyiből lenne meg a felújítás.


Viszont akkor én odaköltöznék. Egy helyen lenne az otthonunk, ha nem működik a kapcsolat ez nagyon szar lesz. Mi legyen? (én most albérletben vagyok, a gatyámat is ráfizetem amúgy)


Én 22 vagyok ő 19.



2014. febr. 20. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a felújítjátok, akkor nem tudsz csinálni semmit, max, ha ráveszed őket, hogy irassanak rád egy részt. Akkor már lesz beleszólásod
2014. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látom nem sok embert érdekel a kérdés. :D
2014. febr. 20. 22:01
 3/5 anonim válasza:
Lehet túl korai lenne.. de egy próbát megér,ha szereted! Mellette tegyél félre,és ha úgy alakulna,akkor albérlet.. de szerintem,ha szereted akkor.nem lesz problém.. csak pozitívan állj hozzá,ne így! Mióta vagytok együtt?
2014. febr. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1 éve
2014. febr. 21. 10:48
 5/5 anonim válasza:
Ezt neked kell eldönteni,ez egy elég komoly lépés. Ha nem vagy benne biztos,még várjatok vele!
2014. febr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!