Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire frusztálna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire frusztálna benneteket ha egy havernőtök egy szál bugyiban aludna mellettetek?

Figyelt kérdés

ha mondjuk valamilyen okból egymás mellett kellene aludnotok (pl egy buli után) és a csaj egyszer csak közölné, hogy ő nem bír ruhástól aludni és bugyira vetkőzne majd bebújna a takaró alá és elaludna.

Ha gondolom teljesen csak haverként tekintetek rá akkor nem zavar, de ha például kicsit bejön a csaj akkor szimplán örülnél neki vagy inkább ki lennél rá akadva, hogy hogy hozhat ilyet helyzetbe?


2014. márc. 26. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos belebetegednék. :DDDDDD
2014. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
engem nem frusztrálna? miért lennék tőle fura helyzetben? havernő velemegy ágyban az tudod mihez vezet fiam
2014. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi gond. Felnőtt emberek vagyunk.

Engem nem zavarna, sőt, ha tetszik a lány és szingli is, illetve én is, akkor közelebb bújnék hozzá és megpróbálnám még azt a maradék bugyit is leszedni róla az éj sötét leple alatt :)

2014. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ASOT ***** válasza:
ha külalakra tetszik akkor minden férfi nehezen bírná ki
2014. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nem lenne senkim akkor valamilyen véletlen okból átölelném már ha bejönne a lány :D ha meg lenne valakim akkor aludnék egy szék és egy asztal társaságában :D
2014. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Buli után? Piálás után? Ugyan kérem... Egyszer élünk, ha van a fiunak töke és nincs bnője be mer próbálkozni
2014. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem elmúlt napokban volt, hogy edzőtárs nő ott öltözött mellettem, teljesen meztelen volt de én nem törődtem vele. Barátság az barátság.
2014. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Buli utan ugy le szarnam ahogy van asszed az erdekelne miben van?

Legyen mellettem buztonsagban.oszt kesz

2014. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha egy nő meztelenre vetkőzik egy férfi előtt, az szexelni akar. Aztán a férfi vagy veszi a lapot, vagy nem.
2014. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%, hogy bepróbálkoznék. Buli + pia + együtt alvás + meztelenség az már bőven nem egyszerű haveri kapcsolat.
2014. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!