Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve nincs senkim, eddig igy voltam, hogy kell a fenének fiu, csak a baj van velük, és fölösleges. Namost kb 4 napja elfogott egy érzés, hogy magyon magányos vagyok, és hogy jó lenne valaki, egy lelki támasz, egy fiú. Azóta kb szomorúan telnek a naojaim, nagxon nem tudok magammal mit kezfeni, kedvetlen vagyok, lehangolt. Nagyon hiányzik az, hogy valaki iránt érezzek valamit, és jó lenne aki mellettem van, mivel magyon szeretethiányos vagyok, itthon sincsenek a dolgok rendben, a barátaimra tudok támaszkodni, de ez nem elég. Máskor én segítek másokat pozitív hozzáállásra birni stb, de most egy roncs vagyok. A legszomorubb az, hogy még csak aki picit tetszene, vagy érdemes lenne arra, hogy szerettem vagy valami olyat nem ismerek. Valami megoldás erre?:/
2014. márc. 26. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a megoldás: én
2014. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A megoldás: az első válaszoló! :)
2014. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak nagyon hasonló érzéseim nekem is ez ellen sajnos nem lehet tenni egyedül semmit :/
2014. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De most csak azért nem keresek valakit hogy megvígasztaljon és kb arra használjam, hogy ne legyen szeretethiányom:d
2014. márc. 26. 21:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne így állj hozzá.. csak simán ismerkedj és ha olyan valakit ismersz meg akivel megértitek egymást megvan a közös hang párkapcsolat vagy baráti téren akkor ez majd idővel adja magát hogy megvigasztal és szeretni fog.
2014. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, idővel elmúlik!
2014. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
péntekre összedobhatunk valamit vagy hétvégére... feltéve ha kaposvári vagy :)
2014. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Péntekre megvan már a programom:D de azért köszi:)
2014. márc. 27. 05:35
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem nincs... akkor mehetek veletek?
2014. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gyere:D
2014. márc. 27. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!