Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenképpen fertőzéstől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenképpen fertőzéstől viszkethet ott lent?

Figyelt kérdés
A tanga bugyitól nem lehet? Nem volt semmi bajom, egyik nap csak elkezdett viszketni. Valaki esetleg?
2014. márc. 26. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet parazita is
2014. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miota viszket? Es mennyire? Lehet h csak irritalja valami de lehet h fertozes is.
2014. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
öblítő,mosópor miatt is lehet..vagy a bugyi anyaga..ha szexeltél,akkor elkaphattál valamit,már ha nem volt óvszer...de wc ülőkéről is el lehet kapni sok mindent...
2014. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak ma kezdett el viszketni, illetve lehet, hogy tegnap este,de ezt pontosan nem tudom, a lényeg, hogy nem rég óta. fertőzést nem hiszem, hogy elkaptam a páromtól, mert régóta vagyunk együtt, hűségesen.
2014. márc. 26. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:
folyás van vagy csak viszket? ha fertőzésről van szó, akkor sokszor szokott lenni folyás is (ami persze más állagú, mint normális esetben és a szaga is más). ha az nincs akkor is lehet persze fertőzés, de kisebb rá az esély. lehet egyébként hüvelyszárazság is, nekem az volt (nagyon viszketett, meg égetett, piros is volt, viszont nem volt semmi folyásom és ez hüvelyszárazságtól volt).
2014. márc. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet fertőzés is de lehet az is, hogy nem bírod a tanga bugyi anyagát. Pamut az jobb. Gondolom használsz intim mosakodószert?

Ha folyás is van akkor szerintem mindenképpen keresd fel a nőgyógyászod. Hogy hűségesek vagytok egymáshoz attól még el lehet kapni a bacikat. (pl. máshol leültél a wc-re, mosatlan új bugyogót vettél fel, műszálas alsó irritálja a nemi szervet stb..)

2014. márc. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!