Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért élvezik ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért élvezik ha a pasi egy kicsit bunkó velük?

Figyelt kérdés
valamelyik bevallja valamelyik nem de mindíg azt látom hogy a kedves aranyos pasikkal vagy össze se jönnek vagy 1 hét után lecserélik őket valaki bunkó taplógyerekre amelyik megdugja őket aztán cső :D énis azt vettem észre ha bunkó vagyok egy kicsit a csajokkal akkor aranyosak velem meg mindíg keresnek :D amelyikkel meg kedves voltam mert szerettem az meg átbaszott..

2014. márc. 27. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez engem is érdekel.
2014. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert amelyik csaj nagyszájú és rámenős szereti ha az erősebbik csipkelődik velük, ez viszont nem egyenesen arányos azzal hogy 1hét után, kefélnek.

Nekem is van olyan lánybarátom akinek megfoghatom a nyakát, vagy ráütök a seggére egy erőset.

21F

2014. márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez valóban igy van :-( tényleg a kicsit bunkóbb srácok azok akik kellenek.

Élvezem ha szurkálodik, piszkálodik, játszunk egymással. De ezek a tipusú pasik bántanak meg a legtöbbször is. Nem is veszik.néha észre h megbántották a lányt. Azért vették fel némelyek ezt az "álcát" mert igy felhivják magukra a csajok figyelmét.

Pont ilyen sráccal kezdek most össze ismerkedni:-).


20L

2014. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!