Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első ottlét a pasinál: Alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első ottlét a pasinál: Alig néhányszor csókolt meg. Nem akar engem?

Figyelt kérdés

Már többször is elhívott magához, végre beadtam a derekam és elmentem hozzá egy délután pár óra hosszára. De mondtam neki, hogy szex az kizárva egyelőre, meg is értette.

Azt hittem, ha ott leszek nála, akkor rám fog mászni, meg ilyesmi, de végülis tartotta magát, csak a mellemet simogatta, de ez így jó is volt.


Viszont alig volt nyelves csók és ezt nem tudom mire vélni. Megkérdeztem, hogy nem szeret csókolózni? (mert állítólag vannak ilyen emberek)

Azt mondta, hogy de nagyon szereti, főleg mikor valaki jól csókol, akkor aztán... Mondom akkor én nem jól csókolok? Nem mondta, hogy nem, meg nem is értem, mert alapból egy csók miatt kezdtünk ismerkedni, ami mindkettőnknek jó volt.


Még az ismerkedésünk elején volt olyan, hogy én nem akartam csókolózni (az mindegy most, h miért) és most azt emlegette, hogy így én is tudom ezáltal, h ez milyen érzés...


Most akkor ez mit jelent? :s



2014. márc. 27. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16 évesek! 16évesek mindenhol...:(
2014. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs problémád akkor ne csinálj már magadnak..
2014. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy az eszedért szeret.
2014. márc. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1#

Miről beszélsz? 27 körüliek vagyunk.

2014. márc. 27. 22:59
 5/12 A kérdező kommentje:

2#

Hogy érted? Tehát ne csináljak ebből ügyet, ez nem jelent rosszat?

2014. márc. 27. 23:00
 6/12 PearlDiver ***** válasza:
100%

Alig vagy hajlandó elmenni hozzá, megígérteted vele hogy nem próbálkozik be, és azon problémázol, hogy nem próbálkozott be?

Nők, reménytelen...

2014. márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
akkor nagyobb a bajod..:/
2014. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
miután leszögezted h nem lesz szex, valamiért vannak olyan férfiak, akik ha úgyse lesz alapon inkább nem is kínozzák magukat... más tippem nincs.
2014. márc. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jajj, mit bénáztok... hívd át aztán lovagold meg!! :D
2014. márc. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Úristen, egyáltalán nem ismered a pasikat.


Leszögezed, hogy nem lesz szex, ami tök okés, elvégre nem akarod kvának láttatni magad. Viszont ne csodálkozz, hogy alig akar csókolózni. Ha igazán belelendülnétek, ott helyben rád mászna, amit te nem szeretnél, így a csókot, mint indító tényezőt is igyekszik kerülni.


Előfordul, hogy fáradtak vagyunk, de ha kicsit hevesebben adok jóéjtpuszit, nem telik bele tíz másodperc és mászik is rám. Ezért nem is kapom le nyilvánosan, mert nem akarom leégetni, hogy áll neki. Egy koncert, ahol senki nem lát, psze más...

2014. márc. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!