Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírtam a srácra, majd lement....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam a srácra, majd lement. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Ráírtam, mivel egy csoportba járunk, és valami hülye házi dologgal ráírtam. Segített nekem, majd megköszöntem, és mondta, hogy "nincs mit". Ezután fel akartam dobni valami témát, és írtam neki valamit, ezek után kb. 5 perccel. Nem írt vissza. Ugye nem azt jelenti, hogy nem kedvel vagy valami?
2014. márc. 28. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Vagy csak annyi, hogy "nincsmit" után bezárta a böngészőt, és a facebook olyan gyors, hogy még 10 perc után is online-nak mondja az embert.....


De ne ez alapján akarj mindent megtudni. FB... pff :)

2014. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz, ha nem lennél neki közömbös, valószínűleg nem nyomná le a facebookot, miután írtál neki valamit.
2014. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Online volt még, amikor még írtál neki? Ha nem, akkor valószínűleg csak nem látta. Ha meg online volt és aztán elment, akkor annyira nem érdekelte.
2014. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miután írtam neki, azonnal kiadta, hogy utoljára aktív 2 perce.
2014. márc. 28. 21:15
 5/7 Szergej55 ***** válasza:
Akkó lelépett vaze.
2014. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan beteg ez a FB gyerekek, nem lehet normális módon ismerkedni? Most akkor ezen kell agyalni, hogy online, de nem válaszol, most akkor biztos utál? Lehet, hogy simán más dolga volt, csak nem kapcsolta még ki a gépet, nem gondolod?

Mellesleg a lényeg az, hogy adva volt a lehetőség, hogy ismerkedjetek, és nem élt vele. Nem a lánynak kéne futni a fiú után...

2014. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ahogy ti lányok szoktátok mondani, most én is csak ennyit tudok mondani...


RONDA VAGY!

2014. márc. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!