Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom gyanakodni a srácra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom gyanakodni a srácra?

Figyelt kérdés

Két hónapja ismerkedünk,üzeneteket váltunk,majdhogy nem naponta beszélgetünk,eleinte találkozókat akartunk összehozni,de mindig rosszul jött ki a lépés vagy neki vagy nekem.Most már nem hívjuk emiatt a másikat,pedig én már mondtam neki,hogy én találkoznék vele,ha hívna. Szóval gyanakodhatok,ha azt látom,hogy ő aki soha nem likeol más csajokat,beleikolt egy lányt?És a lány utána az ő képeit? Plusz van egy másik lány aki amúgy nagyon szép,és minden bulis fotón ott "csüng" a srácon?

Nekem nagyon nem oké ez a tétova helyzet. Mi legyen? Vagy felejtsem el?


2014. jan. 20. 10:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mondjuk kérdezz rá ha ennyire nem bizol benne.... azzal h ide kiirod nem javul meg babám... max tanécsot kapsz. azt tnácsolom h ha nem bizol benne felejtős. ha meg igen de meg akaro kérdezni tedd vagy csak kussolj
2014. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kuka a srác...
2014. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

gyanakodni?

nem kell,kérdezz rá és talán válaszol

vagy felejtsd el és keress olyat sli nem ilyen töketlen

2014. jan. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mi az ,hogy nem bízok benne? Együtt se vagyunk,hova bízzak? Semmivel nem tartozunk a másiknak, itt még szó sincs bizalomról. Csak beszélgetünk, flörtölünk ilyenek és úgy érzem kicsit kötődök hozzá érzelmileg. Úgy gondoltam,hogy ezzel csak így van ő is, de tényleg elég teszetosza.. már 100szor elhívhatott volna, most meg ez,hogy másik csajjal kavar, vagy fogalmam sincs,hogy mit csinál, kicsit kiábrándító.. hagyom a fenébe inkább,mert nagyon sok időmet elviszi és feleslegesen várok szerintem, én ugyan többet nem hívom,egyszer megtettem akkor nem volt neki jó, hát így járt.
2014. jan. 20. 10:37
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincs okod. Ha már gyanakvásról is szó esik, akkor mégis csak bízni akarsz benne nem? De írtad, hogy ez nincs. Akkor mégis mi a fenét akarnátok egymástól, mint szexelni. Ahhoz meg nem kell szerintem túl kombinálni a dolgokat. Minimum egy darab pénisz és minimum egy darab vagina kell hozzá. Ennyi a feltétele ennek, minden másra ott a master card.
2014. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ember nem szexelni akarok vele,bár lehet,hogy ő ezt akarta és ebből lett elege? bizalomról szerintem csak akkor beszélhetünk,ha együtt vagyunk előtte vicces lenne,ha számon kérnénk egymást. azért ide írtam, mert nyilván nem fogok neki hiszti rohamot csapni ,hogy mégis mi ez? csak itt akartam tanácsot kérni,hogy vajon van e okom arra gondolni,hogy mással kavar? ennyi!
2014. jan. 20. 10:59
 7/13 anonim ***** válasza:

kicsit el vagy tévedve,mert a bizalom és a járás az nem függ össze

egy baráttal sem jársz mégis bízol benne,vagy te nem?


rákérdezni rá lehet mert téged zavar,ennyi

de ha ennyi idő alatt nem taliztatok még akkor már nem nagyon fogtok

ő meg valószínű azt a másik vsajt nézte közben ki,de veled is beszél még azért mert még az nem biztos,de ez majd alábbhagy


hány éves vagy?

2014. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

én csak a legjobb barátaimban bízok,a többi barátomban nem. bár már a legekben sem mert kétszer is akkorát csalódtam bennük,hogy 10szer meg fogom gondolni hogy kinek mit mondok el!

én ilyenkor nem gondolkodok olyanon hogy bizalom,mert úgy vagyok vele,hogy most mindent szabad,persze ha már így kinéztem magamnak,akkor nem esik jól az ilyesmi,de nem szólok érte,csak elkönyvelem hogy ok nekem ez így nem kell,mert ha neki is fontos lennék nem csinálna semmit.

20 vagyok ő pedig 25.

2014. jan. 20. 11:37
 9/13 anonim ***** válasza:

drága dolog a bizalom...


így van,ha fontos lennél neki akkor veled foglalkozna


én tuti foglalkoznék veled:)

2014. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

és ugyan miért foglalkoznál velem? :D nem is ismersz, lehet te is így viselkednél vagy passz.

mindegy én többet nem írok rá erre a srácra az már fix. ha ennyire ráérős biztos van miből válogatnia .

2014. jan. 20. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!