Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakat komolyan ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat komolyan ennyire a farkuk irányítja?

Figyelt kérdés
Van egy fiú meg egy lány barátom. A fiú barátomnak nagyon bejön a csaj, de a csajnak ő sosem jönne be (nem túl népszerű a lányok körében). Szóval amikor kettesben vagyunk a sráccal tökjól elvagyunk,. elbeszélgetünk, de amikor megjön a csaj is, mintha kicserélnék. Hiába szólok hozzá, nem figyel. Fut a csaj után, mint valami pincsikutya, ölelgeti, de nem veszi észre, hogy a csajnak nem ő tetszik, és soha nem is fog. :/ És annyira szánalmasan néz ki, ahogy pitizik neki, csak hogy egyszer megkaphassa, és sosem fogja... :D Mintha valami szolgája lenne. Amikor ott van a barátja, akkor neki is nyal, meg a csajnak is, mintha be akarna szállni hozzájuk. De a háta mögött meg kibeszéli a csajt, mint az állat. Nem értem, komolyan ennyire dugásközpontúak a férfiak, hogy így képesek bealázkodni? Ugye nem? :D
2014. márc. 29. 08:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ezzt mostz a fasrkam,mal íyrtam nekledc
2014. márc. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én nekem nincs bajom a férfi nemmel,néhányan tényleg sügérek,de nekik is egy olyan kaliberű nő jár
2015. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!