Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem vonzanak nagyon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem vonzanak nagyon a biszexuális emberek?

Figyelt kérdés

Leginkább lányok. Én imádom a férfiakat, ezt mindenki tudja, de mostanában ismertem meg egy csajt, aki számomra elég nyilvánvalóan biszexuális. És annyira szimpatikus ez benne valamiért. Olyan szabad, olyan közvetlen, annyira tetszik, hogy mindkét nemhez vonzódik. Valami leírhatatlan oknál fogva vonz engem. És amióta ismerem őt, nekem a női test is nagyon bejön (persze azért a férfi jobban). Most akkor én is az lettem? Vagy miért vonz ennyire a csaj társasága?

Az, hogy valaki hetero, az átlagos. Ha valaki meleg, az nekem fura. De ha valaki biszexuális, az annyira tetszik! Miért van ez? 18L


2014. márc. 29. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
18 vagy hat ilyet nem kellene kerdeznem de szuz vagy,vagy talanregencsinaltad??Mert ha igan okor neke csak eg jo baszas kene !
2014. márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz
2014. márc. 29. 09:46
 3/5 Joe Makepeace ***** válasza:

Az IQ bajnoktól "tuti" választ kaptál.

Egy ember meg nem "lesz" biszex, hanem vagy az, vagy nem.

2014. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt írtad tetszik neked hogy biszexuális a csaj...nem azt hogy maga a LÁNY tetszene...szóval nem igazán úgy látom, hogy bejönne neked.
2014. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az jön be neked,hogy a csajnak te is bejöhetsz,így ezáltal nem csak pasiknak.Aztán ott van a kíváncsiság is :)

Vagy csak extrémebbnek gondolod :D


21/L

2014. ápr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!