Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy alakuló kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy alakuló kapcsolat elején fontosabb a pasinak a barátja, mint én, az még változhat?

Figyelt kérdés

Még nem járunk konkrétan, de találkozgatunk. (Szex még nem volt, 1x már voltam nála.)

Úgy érzem, hogy a barátja fontosabb neki, mert vele csinál egy csomó programot, mennek mindenfelé és a barátja egy kicsit ellenem is van, mert szerinte mi nem illünk össze.


Nem akarom elválasztani a barátjától (akármennyire is nem kedvelem), de ha összejövök egy ilyen pasival, akkor van rá esély, hogy hogy velem is elkezd több programot csinálni és én is olyan fontossá válhatok neki?


Vagy ez nem feltétlenül az alakulóban lévő kapcsolat elején derül ki? Egyébként szokta mondani, hogy amit a barátjával csinált, azt olyan jó lenne/jó lett volna együtt csinálni. (Csak vagy én dolgozok, vagy ő - hétvégén is).


Mit gondoltok?



2014. márc. 29. 12:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Senki nem ír nekem? :( Fontos lenne :(

Zöld kezeket is adok. :)

2014. márc. 29. 12:26
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el végig. Ha a pasi a kapcsolat előtt ilyen, nem fog változni. Te otthagynád a barátnőidet a kialakuló kapcsolatodért? Ha ennyit van a haverjával, biztos fontos neki. Ne akard megváltoztatni, az téged minősítene. Gondolom nem is ismered a barátját. Ha ennyire zavar akkor egyszerű a dolog: hagyd ezt az egészet a francba.
2014. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"Ne akard megváltoztatni, az téged minősítene."

Talán jobb lett volna végigolvasnod...


Azért még értelmes emberektől várok választ.

2014. márc. 29. 13:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt kell mondjam nem nagy esély van a változásra. Napi szinten találkoznak? Milyen idősek vagytok ha nem titok? Az én férjem mikor összejöttünk szinte minden idejét velem töltötte,persze előtte meg a barátaival,aztán egy idő után szólt,hogy a barátait hanyagolja találkozni szeretne velük. Aztán ez oda juttott, hogy miattuk alig tudta magát házasságra szánni mert még mind komolytalan pedig már eléggé korban van mind. A helyzet változatlan amióta házasok is vagyunk szinte minden nap találkoznak. Ezt az ember vagy elfogadja vagy nem és inkább elhagyja. Mert ha teljesen eltiltod az nem tesz jót abból csak veszekedések lesznek. Talan beszélj vele,hogy te szeretnél vele több időt tolteni vele.
2014. márc. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hetente találkoznak, mert elég messzi laknak egymástól, szóval a napi találka az kizárva náluk. Ő 30 éves, én 25.

Én nem akarom eltiltani meg semmi ilyesmi, mert én sem hagynám, h eltiltson bárki is a barátnőmtől, csak nem tudom, hogy meddig, milyen szintig egészséges az, hogy hogyan osztja fel valaki az idejét barátilag és kapcsolatilag.

2014. márc. 29. 13:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Értem,szerintem nem az a megoldás, ahogy az előttem hozzászòló írta, hogy hagyod az egészet a francba,persze te érzed, hogy milyen erős a vonzalom és megértés köztetek. Mi az első randin úgy éreztük mintha mindig is ismertük volna egymást és minden nap taliztunk a mai napig az első randi óta :-) Néha vitázunk a barátai miatt nem mondom nem könnyű nekem se de muszaj elfogadnom ;-) Olyankor van vele mikor épp veled is lehetne vagy mikor te dolgozol?
2014. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én elég sokszor dolgozok hétvégén is, olyankor mondjuk van, hogy a fél napot velem tölthetné, de olyankor meg már kitalál a barátja valami hülye egésznapos programot magának. Igazából tényleg mégcsak alakulóban vagyunk, meg egyébként is volt 1-2 csavar a történetünkben, meg nem is egy településen lakunk. De ha már tudnám, hogy általánosságban mit gondoltok, akkor tudnék következtetést levonni. :)
2014. márc. 29. 14:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem jártok. Akkor miért is lennél fontosabb a barátjánál?
2014. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez igaz és nem is várom el... még. De ez változhat? Ez volt a kérdés. :)
2014. márc. 29. 14:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért is ne lehetne fontosabb? Az én férjem még mikor nem is jártunk minden percet kihasznált arra,hogy elcsábitson....Mióta találkozgattok? Ha gondolog írj privit elég sok itt a köcsög :-D
2014. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!