Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy alakuló kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy alakuló kapcsolat elején fontosabb a pasinak a barátja, mint én, az még változhat?

Figyelt kérdés

Még nem járunk konkrétan, de találkozgatunk. (Szex még nem volt, 1x már voltam nála.)

Úgy érzem, hogy a barátja fontosabb neki, mert vele csinál egy csomó programot, mennek mindenfelé és a barátja egy kicsit ellenem is van, mert szerinte mi nem illünk össze.


Nem akarom elválasztani a barátjától (akármennyire is nem kedvelem), de ha összejövök egy ilyen pasival, akkor van rá esély, hogy hogy velem is elkezd több programot csinálni és én is olyan fontossá válhatok neki?


Vagy ez nem feltétlenül az alakulóban lévő kapcsolat elején derül ki? Egyébként szokta mondani, hogy amit a barátjával csinált, azt olyan jó lenne/jó lett volna együtt csinálni. (Csak vagy én dolgozok, vagy ő - hétvégén is).


Mit gondoltok?



2014. márc. 29. 12:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Pedig zavar a helyzet és változtatni akarsz rajta, különben minek taglaltad volna le egy ilyen oldalon?(végigolvastam -.-)

Nekem is volt ilyen pasim, annyi különbséggel, hogy neki 2 ilyen közeli barátja volt. (az egyik nő volt). Bevett engem is a közös programokba, de a végén eljutottunk odáig, hogy szinte már csak a barátaival lógtunk, kettesben nem. Beszéltem vele erről,hogy egy kicsit több időt tölthetnénk együtt válasza: "dehát a barátai". Nem akartam őket elszakítani egymástól, de több kettesben eltöltött időt szerettem volna. Ez látszott rajtam szerinte. Dobott, majd összejött a "csak barát" barátnőjével.

Nem értem ettől én miért vagyok hülye, de te tudod.

2#

2014. márc. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!