Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gondol ráám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gondol ráám?

Figyelt kérdés

Van egy férfi,szeretők,és lelki társak voltunk egymásnak,és mondjuk még vagyunk is,kedden találkoztunk,emigy 9hónapja sms.zünk,pár hónaponta talizunk,és tudja,h szeretem,de ő nem szerethet,túl idős..33év korkül.van köztünk,volt tanárom.De kedd óta nem irtam neki,próbálok túllépni,de nehéz folyton rá gondolok,nagyon bir,kedvel,szeret is mondta,de NEM

szerelemből,hisz elég nonszensz a helyzet!

Szerintetek gondol rám? Emigy még suliba tanit ahol én is tanulok,de éngem már nem,és minden nap összefutunk,és néz,meg folyton ha pl.a folyosón állok,megáll valakivel a közelembe,és beszélget valakivel,miközben néz engem...

18éves lány vagyok.


2014. márc. 29. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:
ajj mit fogsz te itt kapni,,,mindenki leszarja gondol e rád,torz és defektes vagy
2014. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!