Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfi miért riad el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért riad el attól, ha egy nőnek nincsenek barátnői?

Figyelt kérdés
Egyből defektes bolondnak gondolják ha kiderül az ismerkedés során. Én ezt nem értem... Miért lenne alap dolog hogy az embernek vannak barátnői? Miért lenne attól rossz ember, vagy egyáltalán miért tehetne róla ha nincsenek? Nekem sincs egy sem, mert érettségi után mind leléptek akiket annak hittem, azóta egy lánnyal lettem jóba, ő viszont elköltözött a barátjához másik városba és megszakadt a kapcsolat szintén. Nekem csak fiúbarátaim vannak, meg 2 nővérem, bőven elég szerintem, nem hiányoznak a pletykás, hátbaszúrós lányok. Munkahelyen meg már nem nagyon lehet barátságokat kötni huszonévesen, én legalábbis sehol nem láttam erre hajlandó embereket. 3 helyen dolgoztam eddig. Miért hiszik a férfiak hogy csak az antiszociális, bolond nők vannak így vele? Vagy attól félnek hogy az ilyen nő rajtuk fog lógni? Ezt sem értem mert attól még lehet hobbija, meg családja az illetőnek akikkel el tudja magát foglalni, beszélgetni.
2014. márc. 29. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyből eszembe jutott egy rövid mondat és kíváncsi voltam te is leírtad-e. "Nekem csak fiúbarátaim vannak", tessék, ezért.
2014. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg barátaim nincsenek, és ez sem túl vonzó.
2014. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar engem ez. De az már annál inkább, ha csak fiúbarátaid vannak. Én nem hiszek ebben a fiú-lány barátságban. Max akkor, ha tényleg minimális kémia, szikra sincs meg a két ember között.
2014. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én nem szoktam elriadni.
2014. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az én részemről ezer százalék hogy nincsen még szikra sem irántuk. :) A másik oldalt meg soha nem lehet tudni az igaz, de én még nem vettem észre hogy nőként tekintenének rám komolyan ezek a srácok.
2014. márc. 29. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:
"Nekem csak fiúbarátaim vannak" JAJ NE JAJ NE
2014. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen pontosan a fiú barátaid miatt.

Az meg senkit nem érdekel mit érzel irántuk mert ugysem tudják.

2014. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez több dologból kifolyólag problémás. Annyiban, hogy ha összejövök - továbbviszem - összeköltözöm egy ilyen beállítottságú lánnyal, akkor is van életem. Teendőim, találkozóim, ünneplések, események. Egyáltalán nem vagyok szociális, sőt, de vannak barátaim, rengeteg haver, és ha engem nem is, de a lányt egy idő után egészen biztosan frusztrálni kezdené, hogy neki csak én vagyok, én viszont ezer felé megyek, és nem lehetek csak az övé. Ezalatt neki pedig annyi dolga van, amennyit csinál magának, de ebből az lenne, hogy én érezzem rosszul magam, mert ő unatkozik.. Ebből a szempontból is aggályos, és még tudnék is írni. Talán az is említésre méltó, hogy akinek nincsenek barátai, azok nem túl jók mások közeledésének fogadásában, vagy tartósan nem képesek elviselni más emberek társaságát, vagy személyét. Legalábbis azt sejteti, hogy vannak hiányosságok emberi kapcsolat témakörben.
2014. márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!