Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahol nagyetku a ferfi, nektek...

Ahol nagyetku a ferfi, nektek nincsenek neha ilyen gondolataitok?

Figyelt kérdés
Elegge le vagyunk egve, penteken kapunk fizetest, annyi penzunk volt a hetre, hogy kenyeret vegyunk, de ezt csak o eszi. Tartos(abb) elelmiszer volt otthon, de tenyleg semmi masra nem telik mar, csak kenyerre. Tegnap parom tojasos nokedlit kert, csinaltam egy nagy labossal, hozza kirantottam 4 szelet hust. Magamnak spenotot csinaltam, tukortojassal. Szerettem volna ket napra fozni, volt 3 tojas. Parom kerte, sussek neki is ket tojast. Tehat igy nekem nem maradt masnapra, mivel tojasra mar nem telik. Tudom, szarul is erzem magam a gondolataim miatt, meg nem az, hogy sajnalom tole, csak hat nem esik jol, hogy o nem gondol arra, hogy nekem igy nem marad masnapra. Szeret enni, tehat sokszor nem is ehes, csak osszeeszik rengeteg dolgot. Tehat a rantott hushoz es tojasos nokedlihez meg szalonnat, parizert, kenyeret. Pedig tenyleg nagy adagot csinalok. Sokszor azert eszik, hogy ez a kicsi mar ne maradjon meg, de az a kicsi pont eleg lenne nekem masnap, annyival is sporolnank. Multkor ez volt a porkolttel, ha maradt volna, csinalhattam volna masnap gulyaslevest belole, o ugyanis mindent hussal eszik, es ez olyan nagyon draga. Van meg valaki ilyen helyzetben, ti is szoktatok ilyeneket gondolni?
2013. ápr. 17. 10:01
1 2 3 4
 1/35 kovpet ***** válasza:
92%
De úgy eszi meg, hogy tudja, hogy az neked másnapra kellene és nincs? Mondod is neki vagy csak "biztos tudja, hiszen én is tudom"?
2013. ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
66%

Én nem csak gondolkodni szoktam, hanem beszélgetni is a házastársammal/élettársammal.


Gondolhatott volna rád is, de te is kinyithatnád a szád. Főleg, ha ez rendszeres. A férfiak nem úgy működnek, mint mi.

2013. ápr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
72%

talán mondd el a férjednek, a problémádat, hogy egy kicsit gondoljon ezekre a dolgokra ő is, és tanuljon egy kis önuralmat. gondolom mivel te jársz bevásárolni, ő még azzal sincs tisztában, hogy milyen az anyagi helyzetetek, és hogy mennyi a kiadásotok, a megkeresett pénzhez képest.


amúgy, én a szar anyagi helyzet ellen, annyit tettem, hogy elhúztam külföldre. azóta annyit eszek, amennyit akarok, és még pénzem is marad.

2013. ápr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Tisztaban van vele, egyutt jarunk bevasarolni, tehat tudja, hogy mennyi penzunk van es mennyi megy el a kajara. Tudom, meg kene beszelni, de most oszinten, ez annyira kinos.
2013. ápr. 17. 10:12
 5/35 anonim ***** válasza:
95%

Egy kapcsolatban semmilyen téma nem lehet kínos!!!

Ha valamiről nem mersz, tudsz beszélni a "pároddal", ott nagy gondok vannak.

2013. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
87%
Ja, hát ha kínos, akkor szenvedj tovább.
2013. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
Én mindig mondom páromnak, hogy úgy egyen hogy holnap is ez lesz az ebéd.Régebben volt, hogy felette a 2 napi kajánkat.Mostanra viszont úgy belejött hogy mindig kérdi hogy ehetek még vagy hagyni kell holnapra.Beszélj pároddal semmi rossz nincs benne.Ezt neki is meg kell érteni.
2013. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
86%
velünk nem kínos megbeszélni? küldjél neki sms-t róla.
2013. ápr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
91%
Ha eteted,ne rakd ki elé az összeset.Mond meg,hogy az holnapra van,ha még kérne.A pasi,mivel nem főz,nem tudja beosztani, sem követni a hűtőszekrény tartalmát.Mivel nem azért eszi mert éhes,nem halálos bűn,hogy nemet mondasz.
2013. ápr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
7-es, koszonom a tippet, igy valoban nincs benne semmi banto.
2013. ápr. 17. 10:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!