Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire, gáz" az ha 1 milliós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire, gáz" az ha 1 milliós használt, de nagyon jó autóra gyűjtök ég még kell 320 ezer ft júliusig (akkor eladja az illető másnak, ha nem veszem meg addig), emiatt pedig nem megyek egy el randizni egy szép nővel, mert sokat kell akkor költeni?

Figyelt kérdés
Nagyon akarja a lány a randit, de ha összejövök netán vele, akkor havi több tízezer ft-omba kerülne a lány, azt ne bírnám. Autó vagy lány? Tudom fura kérdés, de akkor is.
2014. márc. 30. 16:27
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

jav: nem megyek el randizni.

Helyesírásért bocsi.

2014. márc. 30. 16:28
 2/25 anonim ***** válasza:
82%

Ez mi, hogy "havi több tízezer ft-omba kerülne a lány"???!!!??!!! Hercegnővel akarsz randizni vagy mi az isten???!!

Dehogy "kerül ennyibe" egy lány, te uristen....Szerintem ezzel a csajjal ne menj el sehova, sőt eggyel sem, mert ha így gondolkozol, hogy mennyibe "kerül" egy csaj havonta nem való neked párkapcsolat...


L24

2014. márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
28 évesen nincs autóm és már nagyon vágyom egyre évek óta, és itt van egy haver által, ami 5 éves és szinte féláron adja, mert a tulaj is szeretné olyannak a kezében látni, akit ismer és tudja, nem vágja szét az autót (hozzánőtt, de túl kell rajta adnia anyagiak miatt).
2014. márc. 30. 16:30
 4/25 A kérdező kommentje:
Van kb 12 haverom, ebből 9 nek van párja. Havi 2-3 buli és minden héten egy-egy mozi étterem, wellnesz vagy bármi. Havonta legalább 30 ezer ft. Nekem ennyim nincs erre, mert bár rosszul nem keresek és havi 80 at félreteszek, de ha ebből lejönne az a 25-30-40 ezer ft, akkor azt megsínyleném, nem tudnék spórolni semmire sem.
2014. márc. 30. 16:32
 5/25 anonim ***** válasza:
Tudod mit :D Mivel fel sem fogtad, amit írtam, maradjunk annyiban, hogy vedd meg azt az autót, mert az úgyis többe fog kerülni havonta "mint egy nő" ;)
2014. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Költőnő? ***** válasza:
Hát olyan lánnyal ne is, aki havonta több tìzezerbe kerül....
2014. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

"Havi 2-3 buli és minden héten egy-egy mozi étterem, wellnesz vagy bármi. Havonta legalább 30 ezer ft."


Én is nő vagyok, 7 éves kapcsolatban. Kérdezd meg a párom, hogy "mennyibe kerülök" havonta ;) 2-3 buli az nálunk évente van, moziba nem járunk, étterembe évente szintén 2-3x ha alkalom van, és wellness sincs. Nem mindegy ám apukám, hogy milyen korosztályt választasz ;) Ha tini kell, na ott aztán vannak igények.


L24

2014. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Most senki ne jöjjön azzal, hogy nem kell költeni a nőre, meg mindig megy a felezés. Ez néha igaz, de az esetek 80%-ában általában valahogy a nő kihozza azt, hogy kedvesem, ezt most kifizeted, mert nincs nálam annyi? Ez pedig utána kicsúcsosodik. Előbb vagy utóbb mindenhol legtöbbször a pasinak kellesz fizetni, főleg ha beljebb vannak egy kapcsolatban.
2014. márc. 30. 16:36
 9/25 anonim ***** válasza:
38%
A lányok naná, hogy azt állítják nem kell nekik pénz. De bezzeg ha nem viszed őket drága puccos helyekre már rinyálnak és jön a szakítás. Mozi, buli, étterem, ezekért sokan egy-két dolgoznak, hogy elmehessetek ketten.
2014. márc. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
*egy-két napot
2014. márc. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!