Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire, gáz" az ha 1 milliós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire, gáz" az ha 1 milliós használt, de nagyon jó autóra gyűjtök ég még kell 320 ezer ft júliusig (akkor eladja az illető másnak, ha nem veszem meg addig), emiatt pedig nem megyek egy el randizni egy szép nővel, mert sokat kell akkor költeni?

Figyelt kérdés
Nagyon akarja a lány a randit, de ha összejövök netán vele, akkor havi több tízezer ft-omba kerülne a lány, azt ne bírnám. Autó vagy lány? Tudom fura kérdés, de akkor is.
2014. márc. 30. 16:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenkor ezeket a kérdéseket olvasva még az életkedvem is elmegy...


Havi több 10ezer egy nő? Jesszus..

2014. márc. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Az olyan lányokat messziről kerüld akik több tízezerbe kerülnek. Amelyik lányt csak egy jó autóval, havi több bulival tudsz meggyőzni hogy veled legyen, az már régen rossz! Persze, kell "költeni" egy nőre, de ha valóban normális lányt találsz, akkor nem kerül több tízezerbe. Én egyszer futottam bele egy pénzéhes nőbe, azóta soha többet. Nem vagyok szegény, autóm, házam van, de ezeket a dolgokat nem említem addig, amíg ki nem alakult valami. Ha megszeret úgyis, hogy nem tudja mim van és milyen értékben, akkor lehet folytatás.
2014. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Akkor csak egyet mondok, teszem fel egy fiatal pár nomád életmódot él és év közben sehová sem megy el, otthon vegetál mindig vagy max kirándulni megy néha gyalog a hegyekbe. De kérem, akkor is kell évente legalább 1-2 hetes nyaralás a Balcsin, amit azért illik a pasinak fizetni. Ez is kb legalább alaphangon is 70-100 ezer ft. Legtöbbeknek egy fél havi fizetés.
2014. márc. 30. 16:49
 14/25 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy nem kell rá költeni.

De nem mértéktelenül.

Ha szeret megérti, hogy most erre nem futja vagy akár mi.


A pénzedért legyen veled vagy érted?

Ez milyen hülye felfogás már.

Persze szórakozni kell és igen sok szórakozás pénzbe kerül de nem kell minden hónapban végigjárni minden éttermet bulit meg wellnesst...

Már bocs de az átlagembernek ez luxus.

És akinek ez a lényeg az értéktelen cafat.

2014. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Nem említetted?

Hol lehet ilyen rendes lányokat találni, akik nem érdeklődnek a munkád iránt (ezzel azért leszűrik, hogy mennyit keresel nagyjából), van-e autód, albérletben élsz e( ugye ez kb 60 ezer legalább havonta) és nem-e otthon anyával (akkor menekülnek)? Mert nekem eddig 8 randim volt 5 év alatt és mind a 8 élénken kérdezgetett ezekről, már a 2. randin. Feltérképeztek. Ha azt mondtam volna, hogy nincs autóm, akkor a 8 ból nem csak 3 barátnőm lett volna, hanem egy sem, ez holtbiztos. Lehet itt a xart tologatni ide vagy oda, de ez a tömény igazság.

2014. márc. 30. 16:53
 16/25 anonim ***** válasza:
Mond meg a lánynak mi a szitu. Ha nem megértő, akkor kizárásos alapon maradt az autó.
2014. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

,,nem megértő"


Szerinted ilyenkor 10 ből 9 lány mit reagálna, ha kibökném neki, hogy az autó fontosabb, mint ő? Szerinted nem keresne másik pasit?

2014. márc. 30. 16:58
 18/25 Költőnő? ***** válasza:
Kicsit valóban nehéz elhinni, h a mai nők mind ilyenek. Munkáról szoktam pl én is beszélgetni ismerkedéskor néha, de van h teljesen kihagyom. Ha beszélgetünk is a dologról sem a fizu miatt. Hanem mert érdekel mit csinál, hogyan telnek a napjai stb. Amiket Te itt alapelvárásként felsoroltál, az az átlag ember számára valóban luxus. Ami mondjuk nem is feltétlenül baj, mert ha mégis úgy alakul; értékelendő és ünnepszámba megy.
2014. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ha azt mondod, hogy határidősen gyűjtögetsz egy autóra, és addig sajnos nem tudsz neki minden luxust megadni, amit szeretnél (értheti ezt akárhogy), de ha ezzel együtt válallja a dolgot, akkor szívesen randizol/jársz vele. Szerintem ez egyáltalán nem egy vagy-vagy helyzet, ez nagyonis egy könnyen megoldható "probléma", én legalábbis abszolút megértő lennék, főleg, hogy nagyot néznék, ha a barátom hetente moziba meg wellnesbe akarna vinni, meg a havi 2-3 szórakozás, meg a satöbbi, és mindezt ő pénzelné... Könyörgöm...


Szóval, ezt meg lehet beszélni, ha meg nem, akkor az nem éri meg a felhajtást, és akkor inkább az autó. Mondom mindezt nőként.

2014. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Már miért illene a pasinak fizetnie a nyaralást?! Hol élsz te? Mi is dolgozunk. Soha el nem várnám, hogy fizesse a párom a nyaralást.


Tavaly nem úgy alakultak nekem a dolgok és megmondtam, hogy azon a nyáron nem nagyon fog beleférni nekem egy külföldi nyaralás. Ő kijelentette, hogy mindenképpen megyünk, mert már nagyon szeretne oda eljutni és ha arról van szó, akkor fizeti, megoldjuk. Hozzáteszem, mi együtt éltünk, már félig meddig közös kasszán voltunk.


Végül szerencsére én is bele tudtam adni a nyaralásba, lényegében fele-fele volt, de még úgysem vártam el, hogy fizessen nekem egy nyaralást, hogy már együtt éltünk 2 éve.


Miért kéne mindent a pasinak fizetnie? Persze, jól esik ha néha meghív egy fagyira, vagy egy kávéra, moziba, de ugyanúgy én is meg szoktam őt hívni fagyizni, kávézni, moziba.


Anyagilag ugyanannyit teszünk bele az egész kapcsolatba.


Az egyetlen dolog talán, amivel ő többet fizet, az egy évfordulós vacsora évente. Soha nem engedte még, hogy én fizessem.

2014. márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!