Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb férfinek valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfinek valóban inkább a mell kinézete, formája számít, mint a mérete, nagysága?

Figyelt kérdés
75B-s a mellem mérete, magával a kinézetével nincs bajom, csak a méretemmel. Kissé kicsinek látom, gátlásos is vagyok ez miatt. 20/L
2014. márc. 30. 21:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

nálam igen, feszes formás legyen, a méret nem érdekel.

de amúgy B az teljesen jó.

meg én inkább fenékpárti vagyok :)


testi adottságok miatt hülyeség gátlásosnak lenned... változtass a gondolkodásodon!


21f

2014. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nálam ha csak a mellet nézzük ( tehát nem az egész lányt ), akkor mindkettő számít.:)
2014. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Kár, hogy élőben nem kapok ennyi megerősítést...

de azért köszönöm, aranyosak vagytok :)

2014. márc. 30. 22:11
 14/16 anonim ***** válasza:

:) Hát ezen egy jót mosolyogtam. Bárcsak ez lenne a világ legnagyobb problémája :)


Szerintem tök jó cicid lehet és a méret is tökéletes. Bár én még nem fogtam lánynak a mellét de szerintem is a forma a lényeg inkább, úgyhogy eltaláltad nagy eséllyel. És te magad írtad a kérdésben, hogy a kinézetével nincs bajod.

Akkor ez most itt egy kis önbizalom neked ;)

2014. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Amennyiben gátlásoldásra lenne szükséged, csak írj!
2014. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves!

A melleid egyszerűen tökéletesek! A méretük is!

Lehet, hogy te kicsinek látod, akárcsak a fiúk a szerszámukat.

Szerintem az önbizalmatokat kellene növelni egy kicsit, és akkor tudnátok, hogy a "méretek" - normál keretek között - nem számítanak.

Ami fontos az a szívetek mérete!

Fiúk, lányok! Ne ragaszkodjatok az egynemű csoportokhoz, ne higgyetek el minden hü**séget a másik nemről, és akkor jobban megismeritek egymást, és nem kell a "méretek" miatt aggódni. Legyetek őszinték egymáshoz! Aki meg megbánt az le van....

36Ff

2014. ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!