Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha férjed/párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha férjed/párod elkábítanák (drog), majd szexelnének vele?

Figyelt kérdés
Ismerősöm mesélte, nem meri elmondani az asszonynak. Pár hete történt, a volt barátnője tett valamit az italába, majd együtt voltak. Pár dologra emlékszik csak, azt tudja, hogy megtörtént, de nem érti az egészet, tiszta fejjel sosem csalná meg, hűséges típus. Te mit tennél ha így járnátok? Ha el is mondja, rendőrség kizárva, meg már amúgy sem bizonyítható, tanúk sincsennek.
2014. márc. 31. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te milyen kis naiv vagy....:DD
2014. márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát, érdekes egy történet. Ha velem ilyen történne (bár én nő vagyok), hogy akaratom ellenére voltam együtt az exemmel, mert ő elkábított, az lenne az első, hogy a páromnak elmondanám kétségbeesésemben, és együtt kitalálnánk valamit. Ha valóban igaz a történet, akkor másnap kellett volna lépni, mert igen, lehet, hogy még x órán, x napon belül kimutatható, ha valami olyan került a szervezetébe, utána pedig irány feljelenteni! Mondjuk eleve érdekes, hogy miért iszogatott együtt az exxel? nekem eszembe sem jutna kapásból, hogy egy bárban kettesben, ismerősök/szemtanúk nélkül legyek vele....szóval itt valami nem kerek a történetben, de jó duma..(már annak aki beveszi. :D)
2014. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kamu!

Egyáltalán minek is iszogat az exével?

2014. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk engem kábitanának el az első dolgom volna elmenni egy laborba vérvételre.Nőgyógyászhoz.


Ha a férjemet kábitanál el és előálna egy ilyen storyval először biztos meglepődnék de mivel ismerem a férjem hinnék neki valószinű.Bár szerintem ha ez lenne soha nem tudnám meg.

2014. márc. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi ebben az elképzelhetetlen? Attól függ melyik volt barátnőről van szó, mennyire bízok benne, hogy legalább azt tényleg tudta, hogy nem árt azzal amit beadott. Milyen volt hozzá a viszonyom. Ha végülis nem lenne tőle semmi bajom és nem is lehetett volna semmiképp, akkor csak óvatosabban iszogatnék legközelebb a volt barátnővel. Ha bajom lenne tőle, akkor meg rendőrség.
2014. márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nemi erőszaknak minősül. A szer pedig vérvétellel és laborvizsgálattal kimutatható.

"rendőrség kizárva" >> feljelentés, laborvizsgálat, nyomozás - e nélkül nem hinnék neki

Azért az édes naivitásnak is van egy határa.

2014. márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Miert iszogat edes-kettesben a volt baratnovel?

2. Ha el volt "kabitva", mi a jo istent tudott csinalni? Sokat nem mivel ott lent is elkabult volna.

3. Jo kis etetes az "asszonynak". Elkabitottak! Ja!

2014. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A kommenteket elnézve megértem, hogy nem meri elmondani. Nekem volt a szülinapi bulim egy szórakozóhelyen, ahová sok vendéget hívtam. A cimborám felesége nem tudott eljönni, nem volt akkor a városban egész hétvégén. Sokan voltak, a volt barátnője is ismerősöm, őt is meghívtam, plusz még vagy 50 embert. Nagy szórakozóhely, sokan ittasan, mindenki jókedvű, mindenki mindenkivel táncol.... Észre se vette senki, ha 1-1 ember eltünt hajnalban. Legközelebbi találkozásunk alkalmával kérdeztem tőle, hogy meddig maradt, de elég zavart volt, meg rosszkedvű, végül nagy nehezen bevalotta, hogy mi történt. Nekem azt is elmondaná, ha részegen megdu.ott volna valakit, de nem erről van szó, én tudom, hogy igazat mond. Nekem miért hazudna, sokmindent megbeszélünk. Lelkemre kötötte, hogy senkinek ne monjam el. Ezek után én sem biztos, hogy el merném mondani!
2014. márc. 31. 13:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy a kérdés kamu (ez valószínűbb) vagy a story. Ilyen nincs :)
2014. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50 emberes szülinapi bulit csaptál? Nem vagy kispályás (De lehet, hogy egy hangyányit nagyotmondo?)
2014. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!