Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamennyi esély mindig van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamennyi esély mindig van?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy ha tetszik nekem valaki, akkor valamennyi esélyem van nála, ha nem vagyok csúnya, nem? Nem merek lányként kezdeményezni,így is van olyan, akinek bejövök. De mindig az van, hogy aki nekem tetszik, azon nem látom nagyon, hogy bejönnék neki... De attól még tetszhetek neki, nem?
2014. márc. 31. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én srác vagyok! Velem is sokszor van, hogy akivel szívesen összejönnék annak általában nem nagyon jövök be, aki meg velem jönne össze az meg nekem nem tetszik! Az hogy kinek jössz be sajnos nem rajtad múlik(lehet hogy találkozol egy Quasimodo kinézetű pasival és azt mondja, hogy undorító vagy... Aztán meg jön egy Adonisz pasas és azt mondja hogy soha életében nem látott nálad szebb csajt). Azt a szót,hogy "esély" sosem szerettem mert az vagy van vagy nincs és ha van akkor hajrá ha nincs akkor meg tovább kell állni! Esély mindig mindenre van csak valamikor olyan kevés hogy időpazarlás vele foglalkozni!
2014. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy szerencséd van...

Legyen legalább közepes szépségű arcod, jó feneked, esetleg melled (kortól függ) és akármelyik pasival összejöhetsz... Persze, hogy van esély.

2014. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!