Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi szerethet férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi szerethet férfit?

Figyelt kérdés

Engem igazából az érdekelne, mi az ami miatt a hetero férfiak elitélik a meleg kapcsolatokat?

Persze egyértelmű, hogy nem olyan mint nővel. Nem lehet közös gyermekük stb, de mi az a konkrétum ami miatt sokan elitélik? Lélek szerethet lelket, test szerethet testet...


2014. márc. 31. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2014. márc. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Tavaszodik, jön a melegfront.
2014. márc. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Természetesen szerethet. És nem csak akkor, ha meleg kapcsolatban élnek.

Apa-fia, testvér-testvér, barát-barát. A szeretetnek sok arca van.

Az a férfi aki képtelen szeretni egy másik férfit, ugyanúgy képtelen lesz szeretni egy nőt is. De ezt azokról tudom főleg elképzelni, akiknek az érzelmi intelligenciája zéró.

2014. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a normál hetero férfiakat nem érdekli hogy mit csinálnak a melegek otthon a saját hálószobájukban, csak nem tudnak vele azonosulni, nem szeretik ha az arcukba tolják. Én hetero nőként sem rajonganék azért ha két meleg nyilvánosan nyalná falná egymást, de egyébként ezt hagyományos, férfi-nő párosnál sem szeretem. Amúgy normális embert nem hiszem hogy zavar ha tudja valakiről, hogy meleg, csak nem kell ezt zászlón lobogtatni, kérkedni vele.
2014. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Én igazából nem értem ezt az elítéllek mert más vagy hozzáállást. Ez ugyanúgy működik mint a rasszizmus vagy a stilusok közti különbség. VAn aki tolerálja van aki nem.Sajnos ez soha nem lesz másképp..
2014. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
igen van rá példa főleg a művészek között ja és nem azért van a férfi a nővel mert lehet közös gyerekük hanem mert puncija van
2014. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze.
2014. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!