Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez már durva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már durva?

Figyelt kérdés
Én ezen most kiakadtam felmentem facebookra és egyik ismerösöm kirakott egy képet a barátnőjével van rajta és az egyik komment arról szólt ha már közös képet rakott ki akkor mennyire szereti hát úristen:D Ezt jelenleg így mutatják ki az emberek bizonyos körökben?:D
2014. márc. 31. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen sajnos. A facebook közösség előtt annyira meg akarnak felelni, és mutatni valamit, hogy ez az érzet alakul ki, hogy ezzel igenis teljesítenek, és bizonyítanak.
2014. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 legly ***** válasza:

Szerintem ez csak egy szimpla kép a barátnőjével...


Üdvözlettel

Legly

2014. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a facebooknak már túl nagy szerepe van az emberek életében. Gondolj csak bele, ha nem raksz ki egy képet ahol épp az edzőteremben vagy, akkor nem is szoktál edzeni. Ugyanígy, ha a buliról nem raksz ki képet, akkor te el sem jársz bulizni.. :D oltári hülyeség, de sajnos ez jellemző ma
2014. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
olyanokat hallok néha akikkel beszélek is, hogy fáj:D múltkor kivédte a barátja FACEBOOK on mert az már valami hogy ugat az interneten:D meg az már embereknek probléma ha nincs kint,hogy ezzel azzal kapcsolatban á elég rossz ahol tart a világ. én csak arra használom nagyrészt, hogy beszéljek pár emberrel de elég is az
2014. márc. 31. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!