Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan menjek oda egy ismeretl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda egy ismeretlen lányhoz?

Figyelt kérdés
Pl oda megyek es helloszia Jozsi vagyok akkor anugy hogy illik a bemutatkozas? Kezet fogjak fele hogy szia jozsi vagyok vagy 2 koszoneses puszi vagy csak siman alljak es mondjam hogy szia Jozsi vagyok es teged hogy hivnak?

2014. márc. 31. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én hozzá nem érnék.
2014. márc. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell bemutatkozni. Rögtön puszit adni meg pláne nem, még megjed a csaj ,hogy vajon mit akarhatsz?!

Szerintem mondj valamit azzal kapcsolatban ami éppen van. Tegyük fel, próbál feltenni egy babakocsit (őőő.. ez pont rossz példa :D inkább egy nehéz bőröndöt) a buszra. Te segíts neki és erről mondj valamit neki. Ha szimpi vagy neki bőbeszédű lesz és mosolygós és így beindul a beszélgetés.

2014. márc. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"Szia, te ismeretlen lány."
2014. ápr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szia édes,nemvagy éhes,van nálam 1 győri édes?!,Szia cica!Van Gazdád?,HaliPali!Jó a csőcsöd köl kóla?..Nemkell ebbe a paraszt világba udvariasan segíteni,meg dumálni TOLNI KELL Öcsém!!
2014. ápr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmmel sétáltunk a városban egy koraőszi napon. Két srác jött oda hozzánk, bemutatkoztak, és elmondták, hogy tánciskolába keresnek táncpartnert, nem mennénk-e el velük. Én otthagytam őket a barátnőmre, mondván, hogy ilyen hülye, utcán ismerkedőkkel nem tárgyalok. A barátnőm belement a dologba, egyikőjükkel el is ment táncolni, összejöttek. Közös programot is szerveztünk pár nap múlva koncertre mentünk. Itt jobban megismertem ŐT. A nap végére mindketten tudtuk, hogy másnap találkozni fogunk. Ő hívott fel a munkahelyemen, hogy találkozzunk. Aznaptól vagyunk együtt, immáron 17 éve, 10 éve vagyunk házasok, két gyerekünk van. (A barátnőm nem tudta megbocsátani nekem,... joggal.)


A lényeg legyen valami program terv a tarsolyodban. Kevésbé ciki, ha olyan helyre próbálod elhívni, ahol többen vannak.

2014. ápr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Szép történet!

Szerintem nem jogos a barátnőd haragja. Attól még,hogy randizni voltak, nem várhatta el,hogy az idők végezetéig legyen a srác az "övé."

2014. ápr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

odamész,köszönsz nevetsz és kihívod kő papír ollóra.

ha nyer adhat egy pofont,ha veszít adnia kell egy szájra puszit.

2014. ápr. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eloszor eggy helyesírási szótárral!
2014. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bagoly mondja verébnek...
2014. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!