Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor lesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor lesz egy "kislányból" nő?

Figyelt kérdés

Szerintetek mikor lesz egy "kislányból" nő?

Ne életkort irjatok, hanem viselkedést. Mikor lesz nőből nő? Érett?


2014. ápr. 1. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha tud fözni...
2014. ápr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amikor kipróbálja a popsiszexet
2014. ápr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elfelejt a gyerekes viselkedést. Röviden ennyi.

Érdekli mi történik körülötte, foglalkozik a világ dolgaival mert tisztában van vele, hogy a részese és egyben építőeleme. Amikor foglalkoztatja a jövő. Család, párkapcsolat és karrier tekintetében is. Amikor már nem a múlton rágódik és nem csak a mának él (direkt nem jelent írtam). Amikor már álmodozás helyett tervezni is képes, elérhető célokat tűz maga elé és meg is valósítja. Amikor az on-line világból átkerül a valóságba.

Amikor megkapja az első sárga csekket.

Fontos, hogy a jelenben éljen. Megélje a pillanatot, legyen nőies, gyengéd de ne legyen túlságosan hivalkodó.


De ami a legfontosabb: amikor ő saját magát nőnek érzi már.


24/F Én így gondolom.

Vannak viszont olyan esetek, hogy lélekben és agyban már jócskán felnőtt az illető de testben még (ha nem is kicsi) de lány :)

2014. ápr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor a nap nyugaton kél és keleten nyugszik..
2014. ápr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak kifejezetten igazat adok!!! A mai világban, ha egy lány tud főzni, akkor az már felér egy kisebb csodával:)
2014. ápr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem fontos, hogy tudjon főzni csak érdekelje. Én szívesen megtanítom :) Na azok elég jó közös programok is lennének szerintem :D
2014. ápr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
amikor már érdekli a politika
2014. ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már 12 évesen tudtam főzni (nem egyszerű ételekre gondolok,mint pl a túróstészta)... Tehát 12 évesen nő lettem a kislányból?? Mekkora baromság!
2016. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!