Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen kapcsolatban mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolatban mi a megoldás? (Szeretem, de másra vágyom, mint ami van. )

Figyelt kérdés

Itt kifejteném, hogy ne értsük félre egymást:


Még konkrétan nem járunk, csak afelé haladunk. Viszont állóvíznek érzem a kapcsolatot, nem haladunk egyről a kettőre, alig tudunk találkozni (heti 1x), és egyelőre nem is látok benne hajlandóságot arra, hogy közös programokat csináljunk. Minden nap van egy kevés kommunikáció, hol 1 órás telefon, hol csak 1-2 mondat a neten. De gondolunk egymásra mindig.


Nem érzem, hogy ez az alakuló kapcsolat fejlődne, nem tudom, hogy mit kellene tennem, viszont van egy nagy baj... hogy kezdek szerelmes lenni. Mégis úgy érzem, hogy nem azt adja, amire vágyok, pl. hiányzik ő maga, keveset tudunk talizni, közös programokban is hiány van és én naponta is többet szeretnék vele beszélni.


Épp az előbb jött rám a bőgés egyszerűen azért, mert hiányzik! :((


Nem tudom, hogy mit tegyek, én szeretném őt, szeretnék vele lenni, de úgy érzem, hogy egyelőre nem mozdul semerre a kapcsolatunk.


- Ha kilépnék belőle, akkor magamat hibáztatnám, hogy miért adtam fel és miért nem voltam türelmesebb, mert lehet, hogy csak türelmesebbnek kellene lennem. (2,5 hónapja ismerem.)

- Ha meg nem lépek ki, akkor úgy érzem, hogy megöl a hiánya, hogy látni akarom, hogy vele akarok lenni, de mégsem lehet. :((


Adjatok tanácsot, mit lehet ilyenkor tenni? :((

Nagyon szomorú vagyok. :(



2014. ápr. 1. 19:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
bizony van ilyen, nagyon ismerős helyzet. 2,5 hónap viszont elég frissnek számít, úgyhogy adj időt magatoknak szerintem, az érzésekről pedig nem szégyen beszélni,de azért ne is támadd le egyből, inkább puhatolózz előtte, hogy lásd ő,hogy vélekedhet a szituról. Írj nyugodtan, ha gondolod.:)
2014. ápr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

figyu, ¨ljetek le, beszeljétek meg, mond el neki hogy neked igy nem jo. Erzésekröl nem szegyen beszélni,hidd el.Elvégre felnöttek vagytok, kommunikácio a lényeg egy kapcsolatban. (Legföképp.)

Ha az nincs meg,nem müködik jol egy kapcsolat. Mindig mindent meg kell beszélni,akár fáj akár nem.

Tapasztalatbol irom. En személy szerint olyan vagyok,ami a szivemen,az a számon. Kimondom,akkor is ha bánto. Mindig mindent megbeszélek a párommal, ha probléma van,ha valami bánat ért, vagy akár kis aproságokat is. Szerintem ettöl müködik jol egy kapcsolat.

Hajrá szoritok nektek , szép napot kivánok !!!!!!!!

2014. ápr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!