Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még normális pasi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még normális pasi aki nem csak a külsőt nézi és nem szexre hajt?

Figyelt kérdés
16/L

2014. ápr. 1. 19:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Számít a külső, de attól még tetszhet valaki, hogy nem egy szó szoros értelemben vett álomnő. Sok ilyen volt már. A szex pedig számomra mindig is másodlagos volt számomra, valószínűleg ezért nem éltem a lehetőséggel soha. Szóval létezem.
2014. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem létezik. Gondolom te is tapasztaltad a hatalmas mennyiségű élettapasztalatoddal. Amúgy, nézd meg a több tízezer ilyen kérdést és kapod a választ.
2014. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én a külsőt nézem és szexre hajtok. 40/alfa
2014. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Persze, egy csomó van, sokan akarnak kapcsolatot is.


16 évesen ez ritkán jön össze, mert sokat változnak az emberek ilyenkor, meg alapvetően elég lázadóak, tiszteletlenek :-) és szeretnek kísérletezni.... Válogass és találni fogsz normális pasit is, előbb v utóbb. Fiatal srácoktól sokat ne várj, de ha egy kapcsolat nem lesz tartós, azért még ne fogd fel kudarcként. Egy csomó tapasztalatra van még neked is szükséged, hogy jó partner legyél egy kapcsolatban. Úgyse az első kapcsolatodból lesz házasság :-)


F27

2014. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hiába van te őket magasról lesz.rod és lenézed. Mert nem a legmenőbbek közé tartozik. Ez a mai világban tagadhatatlanul így van.
2014. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 David82 ***** válasza:

Biztosan találni fogsz, de ettől függetlenül a külső, és az ápoltság valamennyire fontos. Azért jó, ha rendben van.


5. válaszoló: bocs, zöld kezet akartam neked adni, de véletlenül pirosat nyomtam. Egyetértek veled.

2014. ápr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!