Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan elvált pasi, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan elvált pasi, akivel lehet normális párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

30 éves elvált anyuka vagyok. Sokáig úgy gondoltam, hogy az elvált pasik között keresgélek, mert a gyermektelen pasikkal rosszak voltak a tapasztalataim (pl lemondtam a randit egy sugárban hányó lázas lánykám miatt, és a pasi képtelen volt megérteni, hogy miért nem hagytam másra)

Azonban most belefutottam az elvált pasis problémába... A legtöbb magát sajnálja, amiért az asszony lelépett, siránkozik, hogy magányos, és családot szeretne, de amint közelebb kerülnénk egymáshoz, inkább lelécel, nehogy megváltozzon ez az áldott állapot. Mintha élveznék, hogy előadhatják a szegény, szerencsétlen elhagyott pasit, aki alig várja, hogy szeressék, de igazából nem akar változtatni.

Én is csalódtam, de én szeretnék új életet kezdeni, szeretek előre tekinteni.

Van esély, hogy találjak ehhez valaki megfelelőt? Vagy a legtöbb újrakezdő ilyen defektes?


2014. jan. 20. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod kedves,

AZ NŐSÜLJÖN ÚJRA, AKINEK ROSSZ A MEMÓRIÁJA!!!


(egy "defektes")

2014. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én egy elvált pasiban találtam meg azt, akit kerestem. Neki is volt egy hasonló korú gyereke, mint nekem. Nem sajnáltatta magát pedig a felesége lépett félre. Teljesen egészséges öntudatos, jó humorú férj, 5 éve boldog vagyok mellette és nem is gondoltam, hogy valaki mellett ilyen boldog lehet az élet, azelőtt annyit szenvedtem. Szóval szerintem vannak csodák, van esély, igen.
2014. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Normális párkapcsolatra nyitott vagyok, de házasságra soha többet.

Egy másik defektes.

2014. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak adalék: nagyon kell vigyázni arra, hogy ne olyan legyen az újhoz a hozzáállás, mint az elvált házastárshoz volt. Ez ugyanis egy másik ember, akivel előlről kell kezdeni....
2014. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van bőven, győzd elhesegetni:)
2014. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszokat, kedves defektesek és többiek :)

Persze nem megsérteni akartalak Benneteket, és magam is defektes vagyok, hiszen elhagytak, sérültem...

Csak én már szeretnék újrakezdeni. Társra lelni.


Akik azt írták, hogy házasság sohatöbbet, azok miért? Csak érdeklődöm.

2014. jan. 20. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Van itt egy "nem elvált", de defektes! ;)

Hol laksz?

2014. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked vannak téves elvárásaid. Minden elvált ember legyen nő vagy férfi lelkileg egy megkinzott, defektesnek nevelt vagy született ember. Akit betegként kell kezelni. Teljesen másként , mint a volt férjedet vagy feleségedet. Még egy dolog. akinek egyszer megégette a kása száját, az utána még a JEGET IS MEGFÚJJA.
2014. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6: a mai magyar joggyakorlat szinte feltétel nélkül a nőnek, az anyának kedvez. Nem adom meg még egyszer senkinek a lehetőséget arra, hogy anyagilag, erkölcsileg, vagy bármi egyéb módon tönkretegyen.

#3 voltam.

2014. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!