Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet legyőzni ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet legyőzni ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Ha vágysz valakire, de te nem kellesz neki.

Ha hiányzik, de nincs melletted.

Ha összeszorul a gyomrod, ha rágondolsz.

Ha sírhatnékod van miatta.


Hogyan felejtsem el???? :((((((((((

Egyszerűen teljesen kivagyok! :(



2014. ápr. 1. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Sportolj, élj a hobbijaidnak, vagy gépen kezdj el játszani olyannal ami elveszi az eszed róla. Tenni kell kicsit érte, nem az egereket itatni.
2014. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mr. Truth ***** válasza:
Egy jó kövér spangli sokat segit :)
2014. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mr. Truth, neked talán igen, de nem mindenki úgy oldja meg az élet nehézségeit, hogy szétszívja az agyát.


Kérdező. Tudom, nagyon nehéz, de tudatosítsd magadban, a tényt, hogy nem kellesz neki. Pont. És itt vége van.

Nézz szembe a valósággal, hagyj fel a reménykedéssel, engedd el a büszkeséged. ( De csak ha 100% hogy esélytelen. Mert addig úgy sem fog menni)

2014. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Épp ez a baj, hogy nem 100% esélytelenség. :(

Én tettem fel ma ezt a kérdést is: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


És teljes mértékben kivagyok, nem tudom mire gondoljak, mit csináljak, kellek-e neki, mi legyen. :((


Sokáig nem voltam szerelmes, évekig... és most úgy érzem, hogy belehalok. :(

2014. ápr. 1. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja hát így mindjárt más :)

Figyelj, egyszerű.

Mond el neki, hogy szeretnél vele többet beszélni. Hiányzik neked.

Lehet, hogy ez fogja beindítani a dolgot. Legyél bátor :)

2014. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!