Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg terhes lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg terhes lennék?

Figyelt kérdés

Egy hete fel voltam fázva (legalábbis én annak hittem), a héten kéne megjönnie (minden tünet megvan, tehát remélem csak késik), de hallottam és tapasztaltam olyat is, hogy felázás miatt késhet vagy kimaradhat.

A barátommal óvszerrel védekezünk, tudtommal semmilyen baleset nem történt.

Itt mégis volt aki azt állította, az nem felfázás volt, hanem terhesség, és a tünetek se menzesz tünetek.


Lehet ebben valami?


2014. ápr. 2. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jol volt hasznalva az ovszer akkor nem lehetsz terhes szerintem.
2014. ápr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak a felfázás miatt késik.ha az elejétől a végéig védekeztek és nincs maszatolás sem baleset a gumival akkor nincs para
2014. ápr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindig nagyon odafigyelünk a védekezésre, egyikünk sem szeretne babát.
2014. ápr. 2. 09:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól használtátok az óvszert, és megvannak a tünetei hogy megjön akkor meg is fog. A felfázásra általában antibiotikumot ír fel a doki ami miatt késhet.Nekem volt ilyen hogy olyan erős volt a gyógyszer hogy késett a menszeszem miatta.
2014. ápr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aki él szexuális életet, néha-néha a saját lelki békéje miatt végezzen el tesztet.Te 1 hét múlva tudsz tesztelni,ha nem jön meg addig.
2014. ápr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

semmiképpen sem vagy terhes nyugi :)

pár napot késik és ennyi...

2014. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!