Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem hajlandó lefeküd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem hajlandó lefeküdni velem amíg nem szedek fogamzásgátlót. Szerintetek mit csináljak? ( többi lenn) 18/L

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt, multkor fenn voltam nála és szóba jött a szex. Ő nem érzi elég biztonságosnak az óvszert, és azt akarja hogy fogamzásgátlóval védekezzek ( én azzal nem szeretnék egészségügyi okokból, a nőgyógyászom se engedi) félek hogy emiatt szakít velem
2014. ápr. 3. 16:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Beléd akar élvezni. Hülye kifogást talált ki.
2014. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
71%
Mond meg neki, hogy nem lehet.. Miért ekkora nagy ügy ez?
2014. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%
Szakits te. Ugy latszik nincs tisztaban azzal h az nem egy c vitamin tabletta amit szopogatsz ha beteg vagy. Komoly mellekhatasai lehetnek es felborit mindent. Ha ez nem tetszik neki akk elmehet.oruljon h felmerult benned h ekkora gyoker letere lefekszel vele
2014. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
tudja, hogy nem lehet, múltkor azt mondta erre hogy akkor nem fogunk szexelni... ( ami félek egyenlő azzal hogy keres valaki mást)
2014. ápr. 3. 16:49
 5/32 anonim ***** válasza:
90%

Én kb közölném vele, hogy OK, akkor nincs szex...


A gumi csak kényelmi szempont, míg neked a bogyó egészségügyi...


Ha zsarolna, csak azért se engednék... ha normálisan akarna róla beszélni, akkor a pesszárium, vagy méhszájsapka, mint kompromisszumos megoldás szóba jöhetne. Én részben a fogamzásgátlónak köszönhetem, hogy nem lehet természetes úton gyerekem... úgyhogy nekem azóta vannak fenntartásaim.

2014. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 sesshi válasza:
7%
az összes nőm szedett fogamzásgátlót és egyiknek se volt semmi baja, én se csinálom gumiba, nem élvezem, megállni és kihúzni szintén nem, annak sincs értelme, álljak le a legjobb rész előtt ? bár persze volt, aki nem szedett bogyót és nem mentem el benne, de ők utána engedték popsiba :) ajánld fel te is ezt a pasidnak
2014. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%

"az összes nőm szedett fogamzásgátlót és egyiknek se volt semmi baja"


Amikor szedtem, nekem sem volt... Csak amikor évekkel később gyereket szerettem volna... akkor derült ki... és természetes úton nem lehet.


Tényleg nem gyakori... olyan alacsony a kockázat, hogy az már elhanyagolható... de megsúgom: engem nem vigasztalt.

2014. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
13%
Akkor a nőnek se legyen orgazmusa. A férfinak is kéne élveznie nem csak kínlódni a gumival.
2014. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
akkor ezt buktad... :/
2014. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%
Veronika, amúgy mi a probléma azzal, hogy nem lehet természetes úton gyereked? nem értem... ennek csak előnyei vannak szerintem.
2014. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!