Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem hajlandó lefeküd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem hajlandó lefeküdni velem amíg nem szedek fogamzásgátlót. Szerintetek mit csináljak? ( többi lenn) 18/L

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt, multkor fenn voltam nála és szóba jött a szex. Ő nem érzi elég biztonságosnak az óvszert, és azt akarja hogy fogamzásgátlóval védekezzek ( én azzal nem szeretnék egészségügyi okokból, a nőgyógyászom se engedi) félek hogy emiatt szakít velem
2014. ápr. 3. 16:44
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

#8: ezért írtam... ha lehet a férfival beszélni, akkor vannak más módszerek is... pesszárium, lea.


De ha zsarol, akkor kösz, inkább szexelek mással! Számomra egy kapcsolatban semminemű zsarolás nem fér bele!


És ha figyelembe vesszük, hogy a kérdezőnek a doki nem ajánlja, az okot nem írta... de lehet, hogy a családban előfordult trombózis, akkor a tabi növeli a hajlamot. Na meg a tabi növeli a méhnyakrák kockázatát, illetve szürkehályogot is okozhat.


Tehát nem feltétlen csak hízásban, meg libidóvesztésben merül ki a kockázat. Én pl. meddő lettem tőle. Mit szólnál hozzá, ha szíved szerelme 5-10 év múlva nem tudna neked gyereket szülni, csak mert rákényszerítetted a tabit, mert neked kényelmetlen a gumi?



Sőt: kísérleteznek már férfi fogamzásgátlóval is... bár hallottam már olyan véleményt, hogy nehogy már hormonokat akarjunk szedetni velük... mert ugyebár csak nekik árt, a nőknek nem?

2014. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
T.Veronika kívánlak! Végre valaki aki nem tart a pesszáriumtól:) Kár hogy foglalt vagy.
2014. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

10#: csak egy előnyt mondj!


Van gyerekem... egy. A TB-nek 15 évvel ezelőtt fél milliójába, nekem olyan kétszáz ezrembe került.


És nem, nem lehet több... azaz lehetett volna. De ha a TB fizeti, és nem én, akkor nem dönthetem el, hány embriót ültessenek be! És nekem csak egyet tudtak, elsőre sikerült is...

Viszont ha később visszamegyek, csak 3-at ültetnek be, az a minimum, ugyanis 30% az esély, hogy abból egy beágyazódik. Állítólag ez az esély nálam 90% feletti arra, hogy mindhárom...

És ezt sem anyagilag, sem mentálisan nem tudtam bevállalni... hogy 4 gyerek, abból 3 ikrek...


Így a gyermekemnek a legfontosabbat nem tudtam megadni: testvért!

2014. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
90%

"A férfinak is kéne élveznie nem csak kínlódni a gumival."

Hát tudod, a pasim cirka ha jól számolom olyan 14 éve él nemi életet, és ebből egy évig ha csinálta gumi nélkül (mert babaprojekt volt, de nem jött össze), és még soha nem tűnt volna fel, hogy ne élvezné, de nem is mesélt olyanról. Oké, hogy jobb neki gumi nélkül, ezt készséggel elhiszem, de ne jelentsük már ki, hogy gumiban szegény férfi csak szenved és nem élvez.

Kérdező: itt nincs dilemma, az orvosod nem véletlenül nem engedi. Ha a barátod ezt nem képes felfogni, akkor az a véleményem, nem érdemel meg téged amúgy sem. Különben pedig nem egyszer olvastam itt a gyiken, hogy a nő tablettázott, aztán mégiscsak becsúszott valahogy a terhesség, mire a férfiak egyemberként hördültek fel, hogy ha a pasinak van egy kis esze, nem bízza a nőre a védekezést a tablettával, hanem felhúzza azt a gumit. Ennyit a gumi megbízhatatlanságáról versus tabletta, és ismétlem, ez nem az én véleményem, hanem itteni hozzászólásokból szűrtem le.

A tablettával védekezés szempontjából az a legnagyobb baj, hogy nem látod, ha becsúszik valami gond (pl. elég némi pajzsmirigyprobléma, amiről nem tudnak), csak mikor már késő. Ha a gumi szakad, azt észreveszed legalább.

2014. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

#10, nem tudod mit beszélsz.

Kérdező, ha a pasid nem érti meg h neked ez veszélyes, akkor hagyd a fenébe, ha szeretne, akkor megértene. Csak dugni akar, és még a betegségeket se ismeri... Ki tudja előtted is kikkel volt gumi nélkül... Én a helyedben elküldeném.

2014. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
12%
Elélvez, de milyen módon drága? Tudod te? Igaz neked nem kínlódás.... Te csak szétteszed...
2014. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
66%

Hagyja seggbe... anyádat, paraszt.

Húzza fel a gumit vagy dugjon mást, ilyen önző gyökérrel járjon akinek két anyja van. Komolyan mondom eldobom az agyam milyen suttyó paraszt a férfiak nagy része. Tisztelet a kivételnek.

2014. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
10%
Én meg az ilyen nőkkel kiszúrok. Megígérem, hogy kiveszem aztán beleélvezek, utána meg dobom.
2014. ápr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
De furcsa, én nem szedek tabit, általában a barátom úgy csinálja, hogy kiveszi mielőtt elmegy, de mégis jobban szereti óvszerrel. Szóval olyan szörnyű nem lehet.
2014. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Pro és kontra, de a párválasztás is. A fiúnak nem jó gumival, a lány nem szed fgátlót ergo ha nincs kompromisszum, nem illetek össze. Azért a fiúnak is lehetnek elvárásai, ha ez nem teljesül, bizony ő is szakíthat, egy kapcsolat így működik. Ha neki ez kell keressen másik lányt, a lány meg egy olyan fiút, aki hajlandó gumival. Ez ennyire egyszerű, ha tetszik, ha nem.
2014. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!