Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem hajlandó lefeküd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem hajlandó lefeküdni velem amíg nem szedek fogamzásgátlót. Szerintetek mit csináljak? ( többi lenn) 18/L

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt, multkor fenn voltam nála és szóba jött a szex. Ő nem érzi elég biztonságosnak az óvszert, és azt akarja hogy fogamzásgátlóval védekezzek ( én azzal nem szeretnék egészségügyi okokból, a nőgyógyászom se engedi) félek hogy emiatt szakít velem
2014. ápr. 3. 16:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
76%

# 18


Dögölj meg!


---


Kérdező, te meg tedd lapátra azt a bunkót!

2014. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

Előbb utóbb megfogok, de te is és lehet te hamarabb. Kösz a jó kívánságod:)

Amit írtam azt nem minden nőre értem hanem aki megérdemli. Igen valóban megérdemli aki nem tiszteli a másikat.

2014. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

1. Senki nem érdemli meg, amit te teszel, mivel gyerek lehet belőle, az pedig közös felelősség.

2. Hogy jön ide a tisztelet? Azáltal nem tiszteli az adott nő a másikat, hogy nem hajlandó tablettát szedni?!

2014. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
5%
Miből szűröd le a hülyeségeket? Erre lennék én kíváncsi. Ja mielőtt megdöglöm.
2014. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha emiatt szakít veled, nem is érdemli meg, hogy veled legyen.

A TE tested = a TE szabályaid. Ha ezt nem hajlandó tiszteletben tartani, akkor nem hiszem, hogy készen áll egy kapcsolatra.

2014. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Magyarázd el te, hogy mégis mire vonatkozott az a válaszod. Azt mondtad, hogy kiszúrsz az "ilyen" nőkkel. A téma alapján asszociáltam arra, amit írtam. De ha tévedtem, akkor itt az alkalom, hogy felvilágosíts!
2014. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
77%

"Elélvez, de milyen módon drága? Tudod te? Igaz neked nem kínlódás.... Te csak szétteszed..."

Ő ilyen kedvesen tiszteli a nőket.

És most én is megkérdezem: te széttetted már valakinek valamidet? Tudod te, hogy az milyen érzés? Mert ha nem, akkor ne akard összehasonlítgatni azzal, hogy "Elélvez, de milyen módon". Egy nő ha CSAK SZÉTTESZI, akkor semmilyen módon nem élvez semmit. Szóval bocs, nem tudom sajnálni a szegény férfiakat. :)

2014. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
5%
Bocs nem tudtam, hogy undorral teszitek szét a lábatok... Bizony rossz lehet és ezért a sok szadomazo lányok/nők. Megvilágosodtam-.-"
2014. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ja, hogy nálad a szadomazo a normális? :) Én is "megvilágosodtam".
2014. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%
Hogy te micsoda bamba vagy...
2014. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!