Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nemet fog mondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nemet fog mondani?

Figyelt kérdés

Régebben megismertem egy lányt az ő társaságában. Csak néhányszor láttuk egymást, keveset dumáltunk, és akkoriban nagyon ronda arcbóröm volt.

Azóta chetelgettünk, és egészen megtetszett nekem, és ő is biztos normálisnak tart engem.

Nem fogunk összefutni, mert nem vagyok benne a társaságában.

Félek elhívni valahova, mert a régi ronda ábrázatom miatt nemet mondana szerintem. Azóta már kikupálódtam.

Ha elhivnám, és nemet mondana, akkor lehet vele még valami egyszer? 19/f


2014. ápr. 3. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor gondolj bele, h mit veszíthetsz?:) Vagy igent mondd, vagy nemet:) Ha nemet mondd, azt el kell fogadni és továbbállni :) Ennyi:)
2014. ápr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha,nem probálod meg egyszer,sose fog kiderülni!!!

biztos benne lenne egy baráti csevejben pl egy parkban .

a többit majd az univerzum intézi:) szoval kérdezd meg ha ö a nagy Ö akkor igen,igent fog mondani.ha nem ö a nagy Ö, akkor nagy valoszinüsséggel nemet fog mondani!!! de most gondolj bele!!! mikor 50 évesen egy macskával ülsz majd és bámulod a facét, vissza gondolsz hogy lehet ö volt a nagy Ö,és nem volt bártorságod megkérdezni!!! szoval kérdezd meg !!! biztos igent mond

2014. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!