Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztaltál már ilyet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltál már ilyet, hogy valaki nem tetszik külsőre mégis vonzódsz hozzá?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudok mit kezdeni érzéseimmel, mert ilyet még nem tapasztaltam.

Csatlakozott egy új ember a társaságunkhoz, többen kérdezték is, hogy nem tetszik-e nekem? (Gondolom amiért mindketten egyedülállóak vagyunk, már rögtön össze kell boronálni.) Mivel akkor még egy szót nem váltottam vele, csak messziről láttam könnyedén mondtam, hogy nem. Se arcra, se alkatra nem kelti föl a figyelmemet egyáltalán. Aztán elkezdtünk beszélgetni, nagyon szimpatikus volt, aztán időről időre egyre jobban szívembe lopta magát, már kifejezetten vonzónak is találom, mikor közel állunk egymáshoz legszívesebben jól megölelgetném.

Viszont nem tudom nem vagyok-e egy kicsit elborulva ezzel, hogy most valamiért köd szállt a fejemre, túldimenzionálom személyét, aztán miután már elkezdődne valami kettőnk között, akkor meg lehull a lepel, hogy "de hát nekem nem is tetszik".

Ha valaki tapasztalt már hasonlót, szívesen venném, ha elmondaná milyen végkimenetele lett a helyzetnek.


2014. ápr. 4. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Ez a szerelem! Azzal sem jársz jobban, aki mondjuk tetszik, és később kiderül a köd, után, hogy de hát ez egy tahó!


Különben is csak akkor szeretsz ki a másikból ha kapod a lelki tüskéket. De ha ő egy olyan férfi aki megbecsül, szeret, és meg lehet vele beszélni a gondokat... akkor csak erősebb lesz a szeretett.


Nekem eddig 5 pasimból 4 olyan volt, hogy elsőre azt mondtam, hogy nem. De igazából mindegyikkel jó volt a kapcsolat és nem azért ért véget, mert rájöttem, hogy nem tetszik. Idővel észrevettem a hibáit ez igaz, de akkor már a hibáit is bájosnak és charme-osnak találtam!

2014. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi már. Hogyne lenne ilyen. Nem kell attól félned, hogy újra csúnya leszXD

Megszépült a szemedbe és nem lesz rosszabb akkor sem, ha már nem fogod szeretni. Hozzászoksz majd.

2014. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg egy ilyenből kialakult 5 éves párkapcsolatnál tartok, és már az eljegyzés is megvolt. :)
2014. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ehhez csak gratulálni tudok :D

A külső úgyis csak azért kell, hogy megfogjon, a belső az, ami megtart.. mondják.

2014. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul,hogy valakinek a személyisége megfog,beleszeretsz,és ilyenkor megszépül a szemedben,akkor is,ha elsőre kifjezetten nem volt az eseted.Velem is megtörtént már.Szerintem ettől ne félj,mert ha egyszer már megszeretted,utána úgysem fog érdekelni a külleme,csak az,veled hogy bánik.Ez még mindig jobb,mintha valakibe a külseje miatt szeretnél bele,utána meg csalódnál benne,mert valójában egy bunkó.
2014. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nahát milyen biztató!:) Köszi a válaszokat!
2014. ápr. 4. 15:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, nekem a legtöbb pasim nem tetszett, max "elment", sose ezt néztem. Volt akit később szépnek láttam, de olyan is akit nem, de akkor se érdekelt, a belső fontosabb. Akik igazán tetszettek, azok meg sose jöttek össze...
2014. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, a belső a legfontosabb! Csak azért volt ez furcsa nekem, mert egyébként sem a "szépfiúk" voltak a zsánereim, iszonyúan bele tudtam pistulni mindenféle különlegesen karakteres formába (van néhány vonás, ami többek szerint nem szerencsés én meg imádom), ő viszont tényleg az a "semmi nem fog meg benne" kategória volt.
2014. ápr. 4. 16:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Jól becsüld meg ezt az érzést,főleg ha tényleg úgy érzed,hogy ebből szerelem is lehet,s nem csak barátság. Sok sikert a további közeledésedhez, reméljük, hogy az illető is viszonozni fogja.
2014. ápr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. ápr. 4. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!