Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiatalabb fiú 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiatalabb fiú 20 körüli egy 26-28 körüli nővel akar lenni és őt szereti akkor lehet csak anyapótlékot keres?

Figyelt kérdés
nagyon rossz a srác kapcsolata a szüleivel
2014. ápr. 4. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
6-8 év különbségnél nem lehetne még az anyja szóval elég valószínűtlen. Ha 20 év lenne a különbség akkor azt mondom igen de így nem :) 24/F
2014. ápr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen természetesen nem lehetne de egy 30 körli nőben már megtalálható ami egy anyában és ebből gondoltam
2014. ápr. 4. 16:11
 4/6 anonim ***** válasza:
nem!
2014. ápr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20 felett ekkora korkülönbség lényegtelen, ha a fiatalabb fél is elég érett VAGY az idősebb fél elég infantilis. :)
2014. ápr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha pszichologusként akarod elemezni, akk ráhuzhatod. Ha te vagy a csaj, akk vagy elfogadod a közeledését vagy nem. Mit kell ezen IGY agyalni? Én is többször beleestem joval idösebb lányba. De nem az anyapotlás miatt hanem azért mert BELEZUGTAM, mert ö tetszett, vonzott.
2014. ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!