Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit érez és mit akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érez és mit akar?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban, egy idősök vagyunk. (19) Nekem már elsőtől kezdve nagyon tetszett. De mindig csak köszönő viszonyban voltunk. Aztán körülbelül egy hónapja, elhívott pizzázni. Elmentem vele és azóta nagyon más lett minden. Akármikor meglát megpuszilja az arcom, sokszor keress, becézget, csokit vesz nekem, ajándékokat hozz nekem, nőnapra kaptam tőle rózsát. Nagyon szép dolgokat ír nekem. De a barátnőm beszélt vele, és azt mondta neki, hogy mi csak barátok leszünk, nekem is mondta hogy csak hugaként tekint rám. De hát akkor miért kapom ezt a sok szép dolgot? És miért pirul el akárhányszor meglát vagy megpuszilom? Sőt! Barátnőm egyszer mesélte, hogy mikor a srác megpuszilt azt hitte megcsókol .. és már sokszor én is elkaptam ezt, hogy majdnem megcsókolt de mégsem ... olyan összezavart vagyok,kérlek segítsetek! :(

2014. márc. 29. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom te többet akarsz. Szerintem beszélj vele. Nem biztos, de lehet, hogy amúgy akarna valamit, csak nem tudja, hogy kölcsönös, és inkább azt mondja amit, csak hogy ne veszítsen el (ez az optimista feltételezés). De az is lehet, hogy tényleg csak barátjaként tekint rád. Mindenképp mondd el neki, hogy te mit érzel. Ha nem is lesz semmi, a barátság megmaradhat, ha még időben visszatérsz a földre :)
2014. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!