Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 14 éves tényleg kislány még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14 éves tényleg kislány még?

Figyelt kérdés
Nem a testi fejlettségre, hanem az érzelmi, értelmi fejlettségre gondolok. Valahogy nem értem azokat a 16 éveseket, akik szerint a 14 évesek kislányok...-_-"

2014. ápr. 4. 20:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ez tény. Én nem állítottam, hogy minden lány ilyen, inkább csak az átlag. LEHET bölcsebb, LEHET érettebb, LEHET tapasztaltabb; de nem ez az átlag.
2014. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Költőnő? ***** válasza:
Lehet vki érettebb a koránál, de egész egyszerűen vannak dolgok, amiket tapasztalások útján ismerünk/értünk meg igazán
2014. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

magam példája: én is érettebbnek gondoltam magam 14-15 évesen a többieknél, bölcsebbnek és sajnos sok rossz is történt velem, ami miatt hamarabb kellett felnőttesebbnek (nem felnőttnek!) lennem, mint a többiek. aztán pár éve visszanéztem, hogy 14 évesen miket írtam-gondoltam, hát... visítva röhögtem magamon, amiket írtam, és hogy milyen naiv, tini marhaságokra hittem azt, hogy hú de bölcs vagyok a többiekhez képest :D


másrészt ha direkt hajtasz arra, hogy bizonygasd a felnőttséget és az érettséget, azon látszódni fog, hogy nem igazi és erőltetett. plusz a kortársak sem díjazzák a gőgös, lenéző attitűdöt...

2014. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nézd, én most 22 vagyok, de emlékszem még milyen volt 14-nek lenni.

Az én családom teljesen bolond, anyukámat gyakorlatilag én neveltem fel, 14 évesen már én készítettem el a komplett karácsonyi ebédet, mert nélkülem nem lett volna az se. Rengeteg mindent megéltem, a nyomort, apám elvesztését, éhezést. DE, hiába volt több tapasztalatom, mint a korombelieknek, érzelmileg, értelmileg azért kislány voltam. Nem úgy, mint mások, de ez a lényegen nem változtat. Majd, ha visszatekintesz, te is látni fogod.

2014. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem magamról beszélek. Nem azért érdekel. Én rendben vagyok magammal, nincsenek ilyesfajta törekvéseim.
2014. ápr. 4. 21:18
 16/18 anonim ***** válasza:
14 éves már inkább tinédzser, mint kislány.
2014. ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez személytöl függ én pl 14 évesen teljesen önálló és felelősségteljes voltam akkor jöttem össze a párommal és már rózsaszín ködben élek 2 éve boldogan, sokat változtam de már 14 évessen is fejlettebb voltam érzelmileg lelkileg s testileg is. Ritka de van ilyen hamar érő tipus. 16/L
2014. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Testileg nem.ÉRzelmileg mindenképp.Viszont értelmileg személyfüggő. Van olyan veled egykorú ismerősöm, aki jóval értelmesebb egy húszévesnél is. Bár az ilyen gyerekek ritkák. A 16 évesek sem annyira fejlettek, bár ők közelebb állnak a fiatal felnőttséghez, mint a gyerekséghez. De mondom, még ők sem annyira felnőttek.
2014. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!